Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
226 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 11:30 VAKANT:7  -  VAKANT:5 Rydet 2 7mot7 liten  
199 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 12:10 Kullavik IF:Blå  -  FC Ljiljan:Gul Kullavik 7mot7  
126 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 17:10 Åsa IF:Svart  -  BK Skottfint:Gul Malevik 1 7mot7 stor  
125 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 17:10 Åsa IF:Gul  -  GAIS:Lag 2 Kullavik 7mot7  
124 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 16:20 FC Ljiljan:Vit  -  Särö IK:Grön Malevik 1 7mot7 stor  
123 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 16:20 KF Velebit:1  -  Kullavik IF:Gul Kullavik 7mot7  
122 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 15:30 FC Ljiljan:Vit  -  Åsa IF:Svart Malevik 1 7mot7 stor  
121 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 15:30 KF Velebit:1  -  Åsa IF:Gul Kullavik 7mot7  
120 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 14:40 Särö IK:Grön  -  BK Skottfint:Gul Malevik 1 7mot7 stor  
118 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 13:50 BK Skottfint:Gul  -  FC Ljiljan:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
119 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 14:40 Kullavik IF:Gul  -  GAIS:Lag 2 Kullavik 7mot7  
117 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:50 GAIS:Lag 2  -  KF Velebit:1 Kullavik 7mot7  
116 P11 Grupp 4 Lör 2021-10-02 13:00 Särö IK:Grön  -  Åsa IF:Svart Malevik 1 7mot7 stor  
114 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 12:10 Särö IK:Vit  -  Västra Frölunda IF:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
115 P11 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:00 Kullavik IF:Gul  -  Åsa IF:Gul Kullavik 7mot7  
113 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 11:20 FC Ljiljan:Gul  -  Floda BOIF:Blå Kullavik 7mot7  
112 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 11:20 IFK Örby:Vit  -  Kullavik IF:Röd Malevik 1 7mot7 stor  
111 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 10:30 Västra Frölunda IF:Grön  -  Kullavik IF:Blå Kullavik 7mot7  
110 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 10:30 IFK Örby:Vit  -  Särö IK:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
227 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 12:10 Balltorps FF  -  Kullavik IF:Blå Malevik 1 7mot7 liten  
225 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 11:30 VAKANT:4  -  VAKANT:6 Rydet 1 7mot7 liten  
219 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 10:40 VAKANT  -  VAKANT:2:2 Rydet 1 7mot7 liten  
220 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 10:40 VAKANT:3  -  VAKANT:2 Rydet 2 7mot7 liten  
64 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 17:10 Särö IK  -  Kungsbacka IF:Vit Malevik 2 7mot7 liten  
216 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 10:30 Balltorps FF  -  Kungsbacka IF:Blå Malevik 2 7mot7 liten  
208 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 09:00 VAKANT:2:2  -  VAKANT:3 Rydet 2 7mot7 liten  
213 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 09:50 VAKANT:4  -  VAKANT:5 Rydet 1 7mot7 liten  
214 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 09:50 VAKANT:6  -  VAKANT:7 Rydet 2 7mot7 liten  
57 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 16:20 VAKANT:11  -  VAKANT:8 Rydet 1 7mot7 liten  
58 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 16:20 VAKANT:9  -  VAKANT:10 Rydet 2 7mot7 liten  
203 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:50 Kullavik IF:Blå  -  Kungsbacka IF:Blå Malevik 1 7mot7 liten  
223 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 11:20 VAKANT:4  -  VAKANT Rydet 3 7mot7 liten  
224 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 11:20 VAKANT:2  -  VAKANT:3 Rydet 4 7mot7 liten  
222 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 11:20 IF Väster:Grön  -  Kullavik IF:1 Malevik 2 7mot7 liten  
218 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 10:30 VAKANT:8  -  VAKANT:6 Rydet 4 7mot7 liten  
221 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 11:20 IF Leikin:Leikin 1  -  Mölnlycke IF:Svart Malevik 1 7mot7 liten  
217 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 10:30 VAKANT:5  -  VAKANT:7 Rydet 3 7mot7 liten  
212 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 09:40 VAKANT:4  -  VAKANT:2 Rydet 4 7mot7 liten  
211 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 09:40 VAKANT  -  VAKANT:3 Rydet 3 7mot7 liten  
206 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 08:50 VAKANT:7  -  VAKANT:8 Rydet 4 7mot7 liten  
209 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 09:40 Mölnlycke IF:Svart  -  Kullavik IF:1 Malevik 1 7mot7 liten  
210 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 09:40 IF Leikin:Leikin 1  -  IF Väster:Grön Malevik 2 7mot7 liten  
205 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 08:50 VAKANT:5  -  VAKANT:6 Rydet 3 7mot7 liten  
202 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 08:00 VAKANT:3  -  VAKANT:4 Rydet 4 7mot7 liten  
200 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:00 Kullavik IF:1  -  IF Leikin:Leikin 1 Malevik 2 7mot7 liten  
201 P9 Grupp 3 Lör 2021-10-02 08:00 VAKANT  -  VAKANT:2 Rydet 3 7mot7 liten  
103 P9 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:00 Mölnlycke IF:Svart  -  IF Väster:Grön Malevik 1 7mot7 liten  
66 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 17:10 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 4 7mot7 liten  
65 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 17:10 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 3 7mot7 liten  
62 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 16:20 VAKANT:10  -  VAKANT:11:2 Rydet 4 7mot7 liten  
60 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 16:20 IF Väster:Orange  -  Sävedalens IF:Vit Malevik 2 7mot7 liten  
61 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 16:20 VAKANT:11:2  -  VAKANT:9 Rydet 3 7mot7 liten  
59 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 16:20 Öjersjö IF:Vit  -  IK Zenith:Grön Malevik 1 7mot7 liten  
56 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 15:30 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 4 7mot7 liten  
55 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 15:30 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 3 7mot7 liten  
50 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 14:40 VAKANT:11:2  -  VAKANT:10 Rydet 4 7mot7 liten  
47 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 14:40 IK Zenith:Grön  -  Sävedalens IF:Vit Malevik 1 7mot7 liten  
43 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 13:50 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 3 7mot7 liten  
37 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 13:00 VAKANT:9  -  VAKANT:10 Rydet 3 7mot7 liten  
228 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 12:10 Kungsbacka IF:Blå  -  Slottsskogen/Godhem IF:Vit Malevik 2 7mot7 liten  
215 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 10:30 Kullavik IF:Blå  -  Slottsskogen/Godhem IF:Vit Malevik 1 7mot7 liten  
42 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:50 Kungsbacka IF:Vit  -  Slottsskogen/Godhem IF:Gul Malevik 2 7mot7 liten  
45 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 14:00 VAKANT:8  -  VAKANT:9 Rydet 1 7mot7 liten  
46 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 14:00 VAKANT:10  -  VAKANT:11 Rydet 2 7mot7 liten  
51 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 15:10 VAKANT:8  -  VAKANT:10 Rydet 1 7mot7 liten  
52 P10 Grupp 5 Lör 2021-10-02 15:10 VAKANT:11  -  VAKANT:9 Rydet 2 7mot7 liten  
53 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 15:30 Kullavik IF  -  Kungsbacka IF:Vit Malevik 1 7mot7 liten  
49 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 14:40 VAKANT:9  -  VAKANT:11:2 Rydet 3 7mot7 liten  
63 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 17:10 Slottsskogen/Godhem IF:Gul  -  Kullavik IF Malevik 1 7mot7 liten  
204 P10 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:50 Slottsskogen/Godhem IF:Vit  -  Balltorps FF Malevik 2 7mot7 liten  
32 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 12:10 VAKANT:6  -  VAKANT:7 Rydet 4 7mot7 liten  
54 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 15:30 Slottsskogen/Godhem IF:Gul  -  Särö IK Malevik 2 7mot7 liten  
39 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 13:10 VAKANT:7  -  VAKANT:4 Rydet 1 7mot7 liten  
33 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 12:20 VAKANT:3  -  VAKANT Rydet 1 7mot7 liten  
48 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 14:40 Öjersjö IF:Vit  -  IF Väster:Orange Malevik 2 7mot7 liten  
44 P9 Grupp 6 Lör 2021-10-02 13:50 VAKANT:11:3  -  VAKANT:11:3 Rydet 4 7mot7 liten  
40 P10 Grupp 4 Lör 2021-10-02 13:10 VAKANT:5  -  VAKANT:6 Rydet 2 7mot7 liten  
207 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 09:00 VAKANT  -  VAKANT:2 Rydet 1 7mot7 liten  
41 P10 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:50 Kullavik IF  -  Särö IK Malevik 1 7mot7 liten  
105 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:00 Floda BOIF:Blå  -  Västra Frölunda IF:Grön Kullavik 7mot7  
34 P10 Grupp 3 Lör 2021-10-02 12:20 VAKANT:2  -  VAKANT:2:2 Rydet 2 7mot7 liten  
108 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 09:40 Kullavik IF:Röd  -  Västra Frölunda IF:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
107 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 08:50 Kullavik IF:Blå  -  Floda BOIF:Blå Kullavik 7mot7  
35 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:00 IK Zenith:Grön  -  IF Väster:Orange Malevik 1 7mot7 liten  
106 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 08:50 Västra Frölunda IF:Vit  -  IFK Örby:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
104 P11 Grupp 3 Lör 2021-10-02 08:00 Kullavik IF:Röd  -  Särö IK:Vit Malevik 1 7mot7 stor  
109 P11 Grupp 1 Lör 2021-10-02 09:40 Västra Frölunda IF:Grön  -  FC Ljiljan:Gul Kullavik 7mot7  
38 P9 Grupp 5 Lör 2021-10-02 13:00 VAKANT:11:2  -  VAKANT:11:2 Rydet 4 7mot7 liten  
36 P9 Grupp 2 Lör 2021-10-02 13:00 Sävedalens IF:Vit  -  Öjersjö IF:Vit Malevik 2 7mot7 liten  
31 P9 Grupp 4 Lör 2021-10-02 12:10 VAKANT:8  -  VAKANT:5 Rydet 3 7mot7 liten  
134 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 09:00 IF Väster  -  Härryda IF Malevik 2 7mot7 liten  
186 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 14:00 Sätila SK:SSK F11  -  Kullavik IF:3 Malevik 1 7mot7 liten  
179 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 13:50 Masthuggets BK  -  Kullavik IF:2 Malevik 3 7mot7 liten  
173 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 13:00 Onsala BK:BLÅ  -  IF Väster Malevik 4 7mot7 liten  
172 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 13:00 Härryda IF  -  Kullavik IF:1 Malevik 3 7mot7 liten  
166 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 13:10 Sätila SK:SSK F11  -  Solängens BK Malevik 2 7mot7 liten  
165 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 13:10 Kullavik IF:3  -  Näsets SK:2 Malevik 1 7mot7 liten  
159 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 12:20 Masthuggets BK  -  Onsala BK:VIT Malevik 2 7mot7 liten  
158 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 12:20 Kullavik IF:2  -  Näsets SK:1 Malevik 1 7mot7 liten  
152 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 11:30 Härryda IF  -  Onsala BK:BLÅ Malevik 2 7mot7 liten  
151 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 11:30 Kullavik IF:1  -  IF Väster Malevik 1 7mot7 liten  
145 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 10:40 Näsets SK:2  -  Sätila SK:SSK F11 Malevik 2 7mot7 liten  
144 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 10:40 Kullavik IF:3  -  Solängens BK Malevik 1 7mot7 liten  
141 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 09:50 Näsets SK:1  -  Masthuggets BK Malevik 2 7mot7 liten  
153 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 11:20 Onsala BK  -  Kungsbacka IF:Asllani Kullavik 7mot7  
160 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 12:10 Lerum is:Lila  -  Kullavik IF:Blå Kullavik 7mot7  
146 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 10:30 Lerum is:Lila  -  Onsala BK Kullavik 7mot7  
137 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 09:40 Kullavik IF:Blå  -  Kungsbacka IF:Asllani Kullavik 7mot7  
130 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 08:50 Kungsbacka IF:Asllani  -  Lerum is:Lila Kullavik 7mot7  
67 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 08:00 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
139 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 09:40 BK Häcken  -  Askim IK:Röd Malevik 4 7mot7 liten  
162 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 12:10 Askim IK:Svart  -  Torslanda IK:Björnar Malevik 4 7mot7 liten  
154 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 11:20 BK Häcken  -  Kullavik IF:Lag 1 Malevik 3 7mot7 liten  
161 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 12:10 Brämaregårdens FC:1 lag  -  Onsala Bk:Blå Malevik 3 7mot7 liten  
155 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 11:20 Askim IK:Röd  -  Bergums IF:Blå Malevik 4 7mot7 liten  
147 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 10:30 Onsala Bk:Blå  -  Torslanda IK:Björnar Malevik 3 7mot7 liten  
148 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 10:30 Brämaregårdens FC:1 lag  -  Askim IK:Svart Malevik 4 7mot7 liten  
97 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 16:20 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
100 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 17:10 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
187 F10 Grupp 3 Sön 2021-10-03 14:00 Solängens BK  -  Näsets SK:2 Malevik 2 7mot7 liten  
102 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 17:10 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
101 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 17:10 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
99 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 16:20 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
98 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 16:20 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
96 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 15:30 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
95 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 15:30 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
93 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 14:40 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
92 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 14:40 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
90 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 13:50 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
89 P9 Grupp 10 Sön 2021-10-03 13:50 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
87 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 13:00 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
86 P9 Grupp 9 Sön 2021-10-03 13:00 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11 Rydet 3 7mot7 liten  
84 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 12:10 VAKANT:11:11:2  -  VAKANT:11:11:2 Rydet 4 7mot7 liten  
83 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 12:10 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11:2 Rydet 3 7mot7 liten  
81 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 11:20 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 4 7mot7 liten  
80 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 11:20 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 3 7mot7 liten  
78 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 10:30 VAKANT:11:11  -  VAKANT:11:11:2 Rydet 4 7mot7 liten  
77 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 10:30 VAKANT:11:11:2  -  VAKANT:11:11:2 Rydet 3 7mot7 liten  
75 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 09:40 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 4 7mot7 liten  
74 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 09:40 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 3 7mot7 liten  
72 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 08:50 VAKANT:11:11:2  -  VAKANT:11:11 Rydet 4 7mot7 liten  
71 P9 Grupp 8 Sön 2021-10-03 08:50 VAKANT:11:11:2  -  VAKANT:11:11:2 Rydet 3 7mot7 liten  
69 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 08:00 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 4 7mot7 liten  
68 P9 Grupp 7 Sön 2021-10-03 08:00 VAKANT:11:7  -  VAKANT:11:7 Rydet 3 7mot7 liten  
94 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 15:30 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
91 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 14:40 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
88 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 13:50 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
85 P10 Grupp 7 Sön 2021-10-03 13:00 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
82 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 12:10 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
79 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 11:20 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
76 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 10:30 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
73 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 09:40 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
132 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 08:50 Torslanda IK:Björnar  -  Brämaregårdens FC:1 lag Malevik 4 7mot7 liten  
138 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 09:40 Kullavik IF:Lag 1  -  Bergums IF:Blå Malevik 3 7mot7 liten  
129 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 08:00 Bergums IF:Blå  -  BK Häcken Malevik 4 7mot7 liten  
128 F9 Grupp 1 Sön 2021-10-03 08:00 Kullavik IF:Lag 1  -  Askim IK:Röd Malevik 3 7mot7 liten  
131 F9 Grupp 2 Sön 2021-10-03 08:50 Onsala Bk:Blå  -  Askim IK:Svart Malevik 3 7mot7 liten  
127 F11 Grupp 1 Sön 2021-10-03 08:00 Kullavik IF:Blå  -  Onsala BK Kullavik 7mot7  
140 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 09:50 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:VIT Malevik 1 7mot7 liten  
70 P10 Grupp 6 Sön 2021-10-03 08:50 VAKANT:11  -  VAKANT:11 Rydet 1 7mot7 liten  
180 F10 Grupp 2 Sön 2021-10-03 13:50 Onsala BK:VIT  -  Näsets SK:1 Malevik 4 7mot7 liten  
133 F10 Grupp 1 Sön 2021-10-03 09:00 Kullavik IF:1  -  Onsala BK:BLÅ Malevik 1 7mot7 liten  
7 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 09:20 Kullavik IF:B  -  Näset SK:2 Kullavik 1 5mot5  
295 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:00 IF Böljan Falkenberg  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 2 - 0 
355 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:00 Kärra KIF  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 0 - 2 
350 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 16:00 Kullavik IF  -  IF Böljan Falkenberg Ängås 11mot11 2 - 0 
341 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 17:00 Bollebygds IF:BSK  -  Onsala BK Ängås 11mot11 2 - 2 
328 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Onsala BK  -  IF Böljan Falkenberg Ängås 11mot11 2 - 0 
315 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 13:00 Trollhättans FK / Halvorstorps IS  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 2 - 1 
302 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:00 Kärra KIF  -  Kullavik IF Ängås 11mot11 0 - 3 
283 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:00 Kullavik IF  -  Onsala BK Ängås 11mot11 5 - 0 
424 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:40 IFK Örby  -  Åsa IF:Svart Rydet 2 9mot9 liten X - X 
423 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:40 Kullavik IF:Blå  -  Backatorp IF:1 Rydet 1 9mot9 liten X - X 
419 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 08:50 Öjersjö IF  -  Askim IK:Rödsvart Rydet 2 9mot9 liten X - X 
418 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 08:50 Kullavik IF:Gul  -  Näset SK:1 Rydet 1 9mot9 liten X - X 
417 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Finlandia Pallo AIF  -  Proletären FF Rydet 4 9mot9 liten X - X 
416 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Särö IK  -  IF Böljan Falkenberg Rydet 3 9mot9 liten X - X 
348 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 15:30 IFK Fjärås:Röd  -  IK Zenith:vit Rydet 1 9mot9 liten X - X 
349 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 15:30 GAIS:Lag 2  -  Sävedalens IF:Vit Rydet 2 9mot9 liten X - X 
351 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 12:20 Örgryte IS FF:Blå  -  IFK Fjärås:Vit Rydet 3 9mot9 liten X - X 
352 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 12:20 Näset SK:2  -  KF Velebit Rydet 4 9mot9 liten X - X 
353 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:20 Skene IF  -  Åsa IF:Gul Rydet 1 9mot9 liten X - X 
354 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:20 IK Zenith:grön  -  Sävedalens IF:Röd Rydet 2 9mot9 liten X - X 
282 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:50 Backatorp IF:2  -  Sävedalens IF:Blå Rydet 4 9mot9 liten X - X 
289 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 11:30 Tölö IF:1  -  Backatorp IF:2 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
290 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 11:30 Sävedalens IF:Blå  -  Örgryte IS FF:Röd Rydet 4 9mot9 liten X - X 
291 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:30 Kullavik IF:Gul  -  Öjersjö IF Rydet 1 9mot9 liten X - X 
292 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:30 Askim IK:Rödsvart  -  Näset SK:1 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
298 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:20 Proletären FF  -  Särö IK Rydet 3 9mot9 liten X - X 
299 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:20 IF Böljan Falkenberg  -  Finlandia Pallo AIF Rydet 4 9mot9 liten X - X 
300 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 IFK Örby  -  Kullavik IF:Blå Rydet 1 9mot9 liten X - X 
301 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Åsa IF:Svart  -  Backatorp IF:1 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
307 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 15:00 Sävedalens IF:Blå  -  Tölö IF:1 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
308 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 15:00 Örgryte IS FF:Röd  -  Backatorp IF:2 Rydet 4 9mot9 liten X - X 
309 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:10 Askim IK:Rödsvart  -  Kullavik IF:Gul Rydet 1 9mot9 liten X - X 
310 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:10 Näset SK:1  -  Öjersjö IF Rydet 2 9mot9 liten X - X 
316 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 14:10 IFK Fjärås:Vit  -  Näset SK:2 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
317 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 14:10 KF Velebit  -  Örgryte IS FF:Blå Rydet 4 9mot9 liten X - X 
318 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 13:00 Åsa IF:Gul  -  IK Zenith:grön Rydet 1 9mot9 liten X - X 
319 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 13:00 Sävedalens IF:Röd  -  Skene IF Rydet 2 9mot9 liten X - X 
326 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 13:50 IFK Fjärås:Röd  -  Sävedalens IF:Vit Rydet 1 9mot9 liten X - X 
327 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 13:50 IK Zenith:vit  -  GAIS:Lag 2 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
337 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 15:50 IFK Fjärås:Vit  -  KF Velebit Rydet 3 9mot9 liten X - X 
338 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 15:50 Örgryte IS FF:Blå  -  Näset SK:2 Rydet 4 9mot9 liten X - X 
339 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 14:40 Åsa IF:Gul  -  Sävedalens IF:Röd Rydet 1 9mot9 liten X - X 
340 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 14:40 Skene IF  -  IK Zenith:grön Rydet 2 9mot9 liten X - X 
430 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:40 IFK Fjärås:Röd  -  BK Häcken:Vit Ängås 1 5mot5  
422 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Näset SK:5  -  IFK Fjärås:Vit Ängås 2 5mot5  
415 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:40 BK Häcken:Grön  -  Askims IK:Blå Kullavik 2 5mot5  
19 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:20 IFK Fjärås:Röd  -  Näset SK:4 Ängås 1 5mot5  
414 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:40 Kullavik IF:A  -  Ytterby IS:Vit Kullavik 1 5mot5  
297 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:2  -  BK Häcken:Gul Kullavik 2 5mot5  
296 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:00 Askims IK:Grön  -  Kullavik IF:B Kullavik 1 5mot5  
294 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Ytterby IS:Vit  -  BK Häcken:Grön Kullavik 2 5mot5  
293 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Askims IK:Blå  -  Kullavik IF:A Kullavik 1 5mot5  
288 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:40 Askims IK:Grön  -  Näset SK:2 Kullavik 2 5mot5  
287 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:40 Kullavik IF:B  -  BK Häcken:Gul Kullavik 1 5mot5  
285 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Askims IK:Blå  -  Ytterby IS:Vit Kullavik 2 5mot5  
284 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Kullavik IF:A  -  BK Häcken:Grön Kullavik 1 5mot5  
30 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:3  -  GAIS:Grön Malevik 5mot5  
29 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 11:20 Ytterby IS:Röd  -  Kullavik IF:D Malevik 5mot5  
28 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 10:40 Ytterby IS:Röd  -  Näset SK:3 Malevik 5mot5  
27 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 10:00 Kullavik IF:D  -  GAIS:Grön Malevik 5mot5  
26 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 09:20 GAIS:Grön  -  Ytterby IS:Röd Malevik 5mot5  
25 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 08:40 Kullavik IF:D  -  Näset SK:3 Malevik 5mot5  
24 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:4  -  BK Häcken:Vit Ängås 2 5mot5  
23 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 12:00 Ytterby IS:Blå  -  IFK Fjärås:Röd Ängås 1 5mot5  
22 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:40 Ytterby IS:Blå  -  Näset SK:4 Ängås 2 5mot5  
286 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Bollebygds IF:BSK  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 3 - 1 
345 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 Onsala BK:OBK4  -  IK Zenith:Lag 2 Kullavik 2 5mot5  
344 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 Sparsörs AIK  -  Kullavik IF:2 Kullavik 1 5mot5  
343 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 16:00 VAKANT  -  Tölö IF:Svart Ängås 2 5mot5  
342 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 16:00 BK Häcken:3  -  Onsala BK:OBK1 Ängås 1 5mot5  
336 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:20 Näsets SK:1  -  IK Zenith:Lag 1 Kullavik 2 5mot5  
335 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:20 Balltorp FF:2  -  Kullavik IF:1 Kullavik 1 5mot5  
334 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 15:20 Onsala BK:OBK5  -  IK Zenith:Lag 3 Ängås 2 5mot5  
333 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 15:20 BK Häcken:4  -  Kullavik IF:3 Ängås 1 5mot5  
332 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 14:40 Sparsörs AIK  -  Onsala BK:OBK4 Kullavik 2 5mot5  
331 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 14:40 Kullavik IF:2  -  IK Zenith:Lag 2 Kullavik 1 5mot5  
330 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:40 BK Häcken:3  -  VAKANT Ängås 2 5mot5  
329 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:40 Onsala BK:OBK1  -  Tölö IF:Svart Ängås 1 5mot5  
323 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Balltorp FF:2  -  Näsets SK:1 Kullavik 2 5mot5  
322 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF:1  -  IK Zenith:Lag 1 Kullavik 1 5mot5  
281 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:50 Tölö IF:1  -  Örgryte IS FF:Röd Rydet 3 9mot9 liten X - X 
11 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:40 Särö IK  -  Finlandia Pallo AIF Rydet 3 9mot9 liten X - X 
12 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:40 Proletären FF  -  IF Böljan Falkenberg Rydet 4 9mot9 liten X - X 
279 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Kullavik IF:Blå  -  Åsa IF:Svart Rydet 1 9mot9 liten X - X 
280 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Backatorp IF:1  -  IFK Örby Rydet 2 9mot9 liten X - X 
20 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:20 BK Häcken:Vit  -  Ytterby IS:Blå Ängås 2 5mot5  
18 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 11:20 IFK Fjärås:Vit  -  BK Häcken:Svart Ängås 2 5mot5  
17 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 11:20 Näset SK:5  -  Lerkils IF:Vit Ängås 1 5mot5  
15 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Lerkils IF:Vit  -  BK Häcken:Svart Ängås 1 5mot5  
14 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 08:40 BK Häcken:Svart  -  Näset SK:5 Ängås 2 5mot5  
321 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 14:00 BK Häcken:4  -  Onsala BK:OBK5 Ängås 2 5mot5  
312 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:20 Tölö IF:Svart  -  BK Häcken:3 Ängås 2 5mot5  
313 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 13:20 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:OBK4 Kullavik 1 5mot5  
314 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 13:20 IK Zenith:Lag 2  -  Sparsörs AIK Kullavik 2 5mot5  
320 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF:3  -  IK Zenith:Lag 3 Ängås 1 5mot5  
1 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Kullavik IF  -  IF Elfsborg:2 Malevik 11mot11 0 - 2 
358 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 17:10 GAIS:Lag 2  -  IFK Fjärås:Röd Rydet 1 9mot9 liten X - X 
443 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 15:00 IF Elfsborg:1  -  Masthugget BK Kaparen 11mot11 4 - 1 
442 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:00 IK Kongahälla/Romelanda UF  -  Onsala BK:vit Kaparen 11mot11 1 - 2 
437 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 IF Böljan Falkenberg  -  Partille IF FK:P07 Malevik 11mot11 3 - 4 
438 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:00 Trollhättan BOIS:1  -  Frillesås FF Malevik 11mot11 4 - 2 
439 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:00 GAIS:Svart  -  IFK Fjärås Malevik 11mot11 2 - 0 
420 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:00 HisingsBacka FC  -  GAIS:Lag 2 Kaparen 11mot11 0 - 2 
421 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:00 Hovås Billdal IF  -  Kode IF Kaparen 11mot11 1 - 1 
425 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF  -  Skepplanda BTK Malevik 11mot11 2 - 0 
426 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:00 Halvorstorps IS:1  -  IF Elfsborg:2 Malevik 11mot11 3 - 0 
427 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 11:00 Särö IK  -  Partille IF FK:P07 Malevik 11mot11 0 - 7 
428 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:00 Holmalunds IF:P07 röd  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 3 - 1 
429 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Frillesås FF  -  IFK Fjärås Bukärr 11mot11 1 - 3 
431 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:00 HisingsBacka FC  -  Hovås Billdal IF Kaparen 11mot11 9 - 1 
432 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:00 Kode IF  -  GAIS:Lag 2 Kaparen 11mot11 0 - 8 
433 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 11:00 Onsala BK:vit  -  Masthugget BK Kaparen 11mot11 0 - 2 
434 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 12:00 IK Kongahälla/Romelanda UF  -  IF Elfsborg:1 Kaparen 11mot11 0 - 9 
436 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 17:00 Holmalunds IF:P07 röd  -  Särö IK Malevik 11mot11 2 - 0 
16 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Trollhättan BOIS:1  -  GAIS:Svart Bukärr 11mot11 0 - 5 
311 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:20 Onsala BK:OBK1  -  VAKANT Ängås 1 5mot5  
306 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:40 IK Zenith:Lag 1  -  Balltorp FF:2 Kullavik 2 5mot5  
303 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:40 Kullavik IF:3  -  Onsala BK:OBK5 Ängås 1 5mot5  
305 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:40 Kullavik IF:1  -  Näsets SK:1 Kullavik 1 5mot5  
2 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:00 Skepplanda BTK  -  Halvorstorps IS:1 Malevik 11mot11 1 - 5 
359 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 17:10 Sävedalens IF:Vit  -  IK Zenith:vit Rydet 2 9mot9 liten X - X 
13 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 08:40 Lerkils IF:Vit  -  IFK Fjärås:Vit Ängås 1 5mot5  
8 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 09:20 BK Häcken:Gul  -  Askims IK:Grön Kullavik 2 5mot5  
304 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:40 IK Zenith:Lag 3  -  BK Häcken:4 Ängås 2 5mot5  
484 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Kullavik IF:1  -  Onsala BK:Blå Malevik 1 3mot3  
507 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 16:30 Tölö IF:Röd  -  Kullavik IF:4 Malevik 2 3mot3  
506 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 16:30 Onsala BK:Vit  -  Kullavik IF Malevik 1 3mot3  
505 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Onsala BK:Gul  -  Kullavik IF:3 Malevik 2 3mot3  
504 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Hjuviks AIK:Gul  -  Kullavik IF:5 Malevik 1 3mot3  
503 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 15:30 Kullavik IF:4  -  Tölö IF:Vit Malevik 2 3mot3  
502 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 15:30 Onsala BK:Vit  -  Tölö IF:Röd Malevik 1 3mot3  
501 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 15:00 Kullavik IF:3  -  Tölö IF:Gul Malevik 2 3mot3  
500 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 15:00 Hjuviks AIK:Gul  -  Onsala BK:Gul Malevik 1 3mot3  
499 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 14:30 Kullavik IF  -  Kullavik IF:4 Malevik 2 3mot3  
498 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 14:30 Tölö IF:Röd  -  Tölö IF:Vit Malevik 1 3mot3  
497 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Kullavik IF:5  -  Kullavik IF:3 Malevik 2 3mot3  
496 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK:Gul  -  Tölö IF:Gul Malevik 1 3mot3  
495 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 13:30 Kullavik IF:4  -  Onsala BK:Vit Malevik 2 3mot3  
494 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 13:30 Tölö IF:Vit  -  Kullavik IF Malevik 1 3mot3  
493 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:00 Kullavik IF:3  -  Hjuviks AIK:Gul Malevik 2 3mot3  
492 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:00 Tölö IF:Gul  -  Kullavik IF:5 Malevik 1 3mot3  
491 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:30 Hjuviks AIK:Grön  -  Onsala BK:Grön Malevik 2 3mot3  
490 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:30 Tölö IF:Blå  -  Kullavik IF:2 Malevik 1 3mot3  
489 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 Hjuviks AIK:Blå  -  Onsala BK:Blå Malevik 2 3mot3  
488 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 Tölö IF:Grön  -  Kullavik IF:1 Malevik 1 3mot3  
485 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Tölö IF:Grön  -  Hjuviks AIK:Blå Malevik 2 3mot3  
486 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:Grön Malevik 1 3mot3  
246 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:20 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:2 Kullavik 1 5mot5  
371 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 IF Böljan Falkenberg  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 0 - 4 
259 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:00 Trollhättans FK / Halvorstorps IS  -  Kullavik IF Ängås 11mot11 1 - 1 
367 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Kullavik IF  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 0 - 0 
258 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 2 - 4 
257 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Onsala BK  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 1 - 1 
5158 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:00 Torslanda IK:2  -  OBK2 Rydet 4 9mot9 liten  
5157 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:00 Tölö IF:Grön  -  Lerums IS:Lila Rydet 3 9mot9 liten  
5156 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:20 Torslanda IK:1  -  Bollebygds SK Rydet 4 9mot9 liten  
5155 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:20 BK Häcken DF  -  Onsala BK Rydet 3 9mot9 liten  
5154 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Tölö IF:Grön  -  Torslanda IK:2 Rydet 4 9mot9 liten  
5153 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Lerums IS:Lila  -  OBK2 Rydet 3 9mot9 liten  
5152 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:40 BK Häcken DF  -  Torslanda IK:1 Rydet 4 9mot9 liten  
5151 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:40 Onsala BK  -  Bollebygds SK Rydet 3 9mot9 liten  
5150 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:50 OBK2  -  Tölö IF:Grön Rydet 4 9mot9 liten  
5149 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:50 Lerums IS:Lila  -  Torslanda IK:2 Rydet 3 9mot9 liten  
357 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 12:30 Gunnilse IS:1  -  Tölö IF:2 Rydet 4 9mot9 liten  
346 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 14:10 Onsala BK:Vit  -  Tölö IF:2 Rydet 4 9mot9 liten  
347 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 14:10 Mölnlycke IF  -  Gunnilse IS:1 Rydet 3 9mot9 liten  
324 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 15:50 Onsala BK:Vit  -  Gunnilse IS:1 Rydet 3 9mot9 liten  
325 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 15:50 Tölö IF:2  -  Mölnlycke IF Rydet 4 9mot9 liten  
487 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Tölö IF:Blå  -  Hjuviks AIK:Grön Malevik 2 3mot3  
408 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 17:20 Hjuviks AIK:1  -  Slottsskogen/Godhem IF:2 Ängås 1 5mot5  
401 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Hjuviks AIK:1  -  Onsala BK:3 Ängås 2 5mot5  
400 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  BK Häcken:Svart Ängås 1 5mot5  
374 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:00 Onsala BK:2  -  BK Häcken:Orange Kullavik 2 5mot5  
370 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:00 Hjuviks AIK:2  -  Kullavik IF:2 Kullavik 1 5mot5  
366 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:40 Hjuviks AIK:2  -  Onsala BK:2 Kullavik 2 5mot5  
363 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:15 Onsala BK:1  -  BK Häcken:Gul Kullavik 2 5mot5  
362 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:20 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Kullavik IF:1 Kullavik 1 5mot5  
256 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Onsala BK:1 Kullavik 2 5mot5  
255 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Kullavik IF:1  -  BK Häcken:Gul Kullavik 1 5mot5  
254 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:40 Kullavik IF:2  -  BK Häcken:Orange Kullavik 1 5mot5  
251 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:40 BK Häcken:Svart  -  Hjuviks AIK:1 Ängås 2 5mot5  
250 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:40 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Onsala BK:3 Ängås 1 5mot5  
247 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:20 BK Häcken:Orange  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 2 5mot5  
248 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 08:40 Kullavik IF:1  -  Onsala BK:1 Kullavik 1 5mot5  
413 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 16:40 GAIS:Svart  -  Askims IK:Röd Ängås 2 5mot5  
412 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 16:40 Näset SK:1  -  IFK Fjärås:Svart Ängås 1 5mot5  
407 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 15:20 Näset SK:1  -  GAIS:Svart Ängås 2 5mot5  
406 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 15:20 IFK Fjärås:Svart  -  Askims IK:Röd Ängås 1 5mot5  
395 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 14:00 Askims IK:Röd  -  Näset SK:1 Ängås 2 5mot5  
394 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 14:00 IFK Fjärås:Svart  -  GAIS:Svart Ängås 1 5mot5  
479 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 18:00 Hjuviks AIK:2  -  Tölö IF:Tölö 2 Kullavik 2 5mot5  
478 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 18:00 Onsala BK:2  -  Balltorp FF:1 Kullavik 1 5mot5  
469 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:40 Tölö IF:Tölö 1  -  Hjuviks AIK:1 Kullavik 2 5mot5  
470 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:20 IFK Fjärås:Lag 2  -  Kullavik IF:Gul Kullavik 1 5mot5  
471 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:20 Onsala BK  -  Hjuviks AIK:3 Kullavik 2 5mot5  
472 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Balltorp FF:1  -  Tölö IF:Tölö 2 Kullavik 1 5mot5  
473 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Onsala BK:2  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 2 5mot5  
474 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 16:40 Tölö IF:Tölö 1  -  Kullavik IF:Blå Kullavik 1 5mot5  
475 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 16:40 Hjuviks AIK:1  -  IFK Fjärås:Lag 1 Kullavik 2 5mot5  
476 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 17:20 Onsala BK  -  IFK Fjärås:Lag 2 Kullavik 1 5mot5  
477 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 17:20 Hjuviks AIK:3  -  Kullavik IF:Gul Kullavik 2 5mot5  
468 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:40 Kullavik IF:Blå  -  IFK Fjärås:Lag 1 Kullavik 1 5mot5  
391 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 13:20 Tölö IF:Grön  -  Balltorps FF:1 Ängås 1 5mot5  
386 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:35 Onsala BK:OBK3  -  BK Häcken:1 Ängås 2 5mot5  
385 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:40 IK Zenith:Lag 4  -  Näsets SK:4 Ängås 1 5mot5  
382 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:00 Näsets SK:4  -  BK Häcken:1 Ängås 2 5mot5  
381 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:00 Balltorps FF:1  -  IK Zenith:Lag 4 Ängås 1 5mot5  
378 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:20 Näsets SK:3  -  Tölö IF:Orange Ängås 2 5mot5  
377 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:20 BK Häcken:2  -  Onsala BK:OBK2 Ängås 1 5mot5  
373 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 10:40 Tölö IF:Grön  -  Onsala BK:OBK3 Ängås 2 5mot5  
372 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 10:40 BK Häcken:1  -  Balltorps FF:1 Ängås 1 5mot5  
369 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 10:00 BK Häcken:2  -  Näsets SK:3 Ängås 2 5mot5  
368 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 10:00 Onsala BK:OBK2  -  Tölö IF:Orange Ängås 1 5mot5  
365 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 09:20 IK Zenith:Lag 4  -  Tölö IF:Grön Ängås 2 5mot5  
364 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 09:20 Onsala BK:OBK3  -  Näsets SK:4 Ängås 1 5mot5  
361 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 08:40 Tölö IF:Orange  -  BK Häcken:2 Ängås 2 5mot5  
360 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 08:40 Onsala BK:OBK2  -  Näsets SK:3 Ängås 1 5mot5  
243 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 IF Böljan Falkenberg  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 1 - 0 
244 F14 B-final Sön 2021-10-10 16:00 Kärra KIF   -  IF Böljan Falkenberg  Ängås 11mot11 1 - 2 
245 F14 A-final Sön 2021-10-10 17:00 Kullavik IF   -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS  Ängås 11mot11 3 - 0 
460 P14 B-semifinal:02 Sön 2021-10-10 15:00 IFK Fjärås   -  Skepplanda BTK  Malevik 11mot11 1 - 2 
459 P14 A-final Sön 2021-10-10 18:30 IF Elfsborg:1   -  HisingsBacka FC  Rydet 2 11mot11 3 - 0 wo 
458 P14 B-semifinal:01 Sön 2021-10-10 16:00 Hovås Billdal IF   -  Onsala BK:vit  Malevik 11mot11 0 - 1 
457 P14 A-semifinal:02 Sön 2021-10-10 17:15 HisingsBacka FC   -  GAIS:Lag 2  Rydet 2 11mot11 6 - 4 es 
456 P14 B-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-10 13:00 Skepplanda BTK   -  IK Kongahälla/Romelanda UF  Malevik 11mot11 3 - 0 
455 P14 A-semifinal:01 Sön 2021-10-10 17:00 IF Elfsborg:1   -  Partille IF FK:P07  Kaparen 11mot11 4 - 1 
454 P14 B-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-10 12:15 IFK Fjärås   -  Kode IF  Bukärr 11mot11 3 - 1 
447 P14 A-8-dels:04 Sön 2021-10-10 14:00 Trollhättan BOIS:1   -  Masthugget BK  Kaparen 11mot11 0 - 5 
448 P14 B-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-10 12:00 Hovås Billdal IF   -  Särö IK  Malevik 11mot11 6 - 2 
449 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-10 15:00 Halvorstorps IS:1   -  IF Elfsborg:1  Kaparen 11mot11 1 - 4 
450 P14 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-10 15:00 Partille IF FK:P07   -  Masthugget BK  Rydet 2 11mot11 7 - 1 
451 P14 B-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK:vit   -  Frillesås FF  Malevik 11mot11 3 - 0 
452 P14 A-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-10 16:00 GAIS:Svart   -  HisingsBacka FC  Kaparen 11mot11 0 - 2 
453 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-10 16:00 GAIS:Lag 2   -  IF Elfsborg:2  Rydet 2 11mot11 6 - 0 
444 P14 A-8-dels:01 Sön 2021-10-10 13:00 Kullavik IF   -  HisingsBacka FC  Kaparen 11mot11 2 - 4 
445 P14 A-8-dels:02 Sön 2021-10-10 13:00 IF Elfsborg:1   -  IF Böljan Falkenberg  Rydet 2 11mot11 6 - 0 
446 P14 A-8-dels:03 Sön 2021-10-10 14:00 IF Elfsborg:2   -  Holmalunds IF:P07 röd  Rydet 2 11mot11 2 - 1 
440 P14 Grupp 4 Sön 2021-10-10 10:00 Kode IF  -  HisingsBacka FC Kaparen 11mot11 0 - 5 
441 P14 Grupp 4 Sön 2021-10-10 10:00 GAIS:Lag 2  -  Hovås Billdal IF Rydet 2 11mot11 3 - 0 
435 P14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 IF Elfsborg:2  -  Skepplanda BTK Malevik 11mot11 6 - 2 
21 P14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Halvorstorps IS:1  -  Kullavik IF Malevik 11mot11 2 - 2 
10 P14 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:00 Masthugget BK  -  IK Kongahälla/Romelanda UF Rydet 2 11mot11 6 - 0 
9 P14 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:00 Onsala BK:vit  -  IF Elfsborg:1 Kaparen 11mot11 0 - 7 
5 P14 Grupp 3 Sön 2021-10-10 11:00 Frillesås FF  -  GAIS:Svart Bukärr 11mot11 0 - 1 
6 P14 Grupp 3 Sön 2021-10-10 11:00 IFK Fjärås  -  Trollhättan BOIS:1 Malevik 11mot11 0 - 2 
4 P14 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:00 Partille IF FK:P07  -  Holmalunds IF:P07 röd Bukärr 11mot11 1 - 0 
3 P14 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:00 Särö IK  -  IF Böljan Falkenberg Bukärr 11mot11 1 - 3 
467 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Tölö IF:Tölö 2  -  Onsala BK:2 Kullavik 2 5mot5  
466 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Balltorp FF:1  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 1 5mot5  
465 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 13:20 Kullavik IF:Gul  -  Onsala BK Kullavik 2 5mot5  
464 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 13:20 IFK Fjärås:Lag 2  -  Hjuviks AIK:3 Kullavik 1 5mot5  
463 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:40 IFK Fjärås:Lag 1  -  Tölö IF:Tölö 1 Kullavik 2 5mot5  
462 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:40 Kullavik IF:Blå  -  Hjuviks AIK:1 Kullavik 1 5mot5  
481 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Onsala BK:Blå  -  Tölö IF:Grön Malevik 2 3mot3  
249 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 08:40 BK Häcken:Gul  -  Slottsskogen/Godhem IF:1 Kullavik 2 5mot5  
409 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:20 Onsala BK:3  -  BK Häcken:Svart Ängås 2 5mot5  
5148 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Bollebygds SK  -  BK Häcken DF Rydet 4 9mot9 liten  
482 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:30 Kullavik IF:2  -  Hjuviks AIK:Grön Malevik 1 3mot3  
5147 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Onsala BK  -  Torslanda IK:1 Rydet 3 9mot9 liten  
480 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Kullavik IF:1  -  Hjuviks AIK:Blå Malevik 1 3mot3  
461 P14 B-final Sön 2021-10-10 17:00 Onsala BK:vit   -  Skepplanda BTK  Malevik 11mot11 0 - 1 
356 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 12:30 Mölnlycke IF  -  Onsala BK:Vit Rydet 3 9mot9 liten  
483 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:30 Onsala BK:Grön  -  Tölö IF:Blå Malevik 2 3mot3  
5192 F15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 12:10 Laholms FK  -  Stenungsunds IF Malevik 11mot11 1 - 3 
5185 F15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 11:20 Kullavik IF  -  Bergdalens IK Malevik 11mot11 0 - 0 
5171 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 09:00 Onsala BK  -  Askims IK Rydet A 11mot11 0 - 3 
5178 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 09:50 Gislaveds IS  -  IFK Fjärås Rydet A 11mot11 1 - 5 
5165 F15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 08:50 Bergdalens IK  -  Laholms FK Malevik 11mot11 1 - 1 
5159 F15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 15:30 Kullavik IF  -  Stenungsunds IF Bukärr 11mot11 0 - 2 
5022 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 15:40 IFK Fjärås  -  Hjuviks AIK Rydet A 11mot11 3 - 0 wo 
5021 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 13:10 Gislaveds IS  -  Askims IK Rydet A 11mot11 1 - 5 
5020 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 12:20 Hjuviks AIK  -  Onsala BK Rydet A 11mot11 0 - 3 wo 
5179 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 10:30 Näsets SK  -  Älvsborg FF:Blå Malevik 11mot11 1 - 0 
5180 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 18:00 Älvsborg FF:Svart  -  VAKANT Bukärr 11mot11 3 - 0 wo 
5184 P15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 14:50 Onsala BK  -  Kållered SK Rydet A 11mot11 3 - 0 wo 
5186 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 11:20 Västra Frölunda IF:Grön  -  Kullavik IF Bukärr 11mot11 1 - 0 
5191 P15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 14:00 Västra Frölunda IF:Röd  -  Gerdskens BK Rydet A 11mot11 2 - 4 
5193 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 12:10 Västra Frölunda IF:Grön  -  Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Bukärr 11mot11 0 - 2 
5198 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 13:00 IFK Fjärås  -  Näsets SK Malevik 11mot11 2 - 2 
5199 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 09:40 Tölö IF  -  VAKANT Bukärr 11mot11 3 - 0 wo 
5204 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 13:50 Älvsborg FF:Blå  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK Malevik 11mot11 0 - 3 
5209 P15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 10:40 Onsala BK  -  Gerdskens BK Rydet A 11mot11 2 - 0 
5210 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 14:40 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF  -  Hovås Billdal Malevik 11mot11 0 - 2 
5215 P15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 11:30 Kållered SK  -  Västra Frölunda IF:Röd Rydet A 11mot11 0 - 3 wo 
5216 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 15:30 Kullavik IF  -  Hovås Billdal Malevik 11mot11 1 - 0 
5221 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 16:20 Älvsborg FF:Blå  -  IFK Fjärås Bukärr 11mot11 0 - 3 
5226 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 17:10 Tvååkers IF /Galtabäcks BK  -  Näsets SK Bukärr 11mot11 1 - 2 
5227 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 10:30 Hovås Billdal IF:Blå  -  Älvsborg FF:Svart Bukärr 11mot11 5 - 1 
5173 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 13:00 Tölö IF  -  Hovås Billdal IF:Blå Bukärr 11mot11 3 - 1 
5172 P15 Grupp 3 Lör 2021-10-16 09:40 IFK Fjärås  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK Malevik 11mot11 1 - 1 
5166 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 08:50 Hovås Billdal  -  Västra Frölunda IF:Grön Bukärr 11mot11 2 - 2 
5023 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 16:20 Älvsborg FF:Svart  -  Tölö IF Malevik 11mot11 1 - 0 
5024 P15 Grupp 4 Lör 2021-10-16 17:10 VAKANT  -  Hovås Billdal IF:Blå Malevik 11mot11 0 - 3 wo 
5160 P15 Grupp 1 Lör 2021-10-16 08:00 Kullavik IF  -  Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Bukärr 11mot11 2 - 1 
5177 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 10:45 IFK Fjärås  -  VAKANT Frillesås 9mot9 stor 3 - 0 wo 
5183 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 11:30 Ängelholms FF:Blå  -  Askim IK Frillesås 9mot9 stor 1 - 1 
5190 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 12:20 IF Böljan Falkenberg  -  Kullavik IF Frillesås 9mot9 stor 4 - 1 
5195 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 15:35 Gislaveds IS:vit  -  Ängelholms FF:Gul Rydet 2 9mot9 stor 7 - 0 
5196 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 15:35 IF Elfsborg  -  Onsala BK Kaparen 9mot9 stor 1 - 6 
5197 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 13:10 Vallens IF  -  Gislaveds IS:röd Frillesås 9mot9 stor 0 - 5 
5203 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 14:00 IFK Fjärås  -  Ängelholms FF:Blå Frillesås 9mot9 stor 2 - 1 
5208 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 17:50 Askim IK  -  VAKANT Frillesås 9mot9 stor 3 - 0 wo 
5214 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 15:35 IF Böljan Falkenberg  -  Vallens IF Frillesås 9mot9 stor 4 - 0 
5218 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 11:30 Onsala BK  -  Ängelholms FF:Gul Rydet 2 9mot9 stor 2 - 0 
5219 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 11:30 IF Elfsborg  -  Gislaveds IS:vit Kaparen 9mot9 stor 0 - 8 
5220 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 16:20 Kullavik IF  -  Gislaveds IS:röd Frillesås 9mot9 stor 0 - 2 
5225 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 14:50 Askim IK  -  IFK Fjärås Frillesås 9mot9 stor 3 - 2 
5231 F13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 17:10 VAKANT  -  Ängelholms FF:Blå Frillesås 9mot9 stor 0 - 3 wo 
5019 P13 Grupp 4 Lör 2021-10-16 09:50 Hovås Billdal IF:1  -  VAKANT Kaparen 9mot9 stor 3 - 0 wo 
5161 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 09:50 Kullavik IF  -  IFK Uddevalla Ängås 9mot9 stor 1 - 11 
5167 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 09:00 Öjersjö IF:Vit  -  Eriksbergs IF:Vit Ängås 9mot9 stor 2 - 2 
5168 P13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 13:10 Lerum is:2  -  Bergdalens IK Rydet 2 9mot9 stor 2 - 5 
5169 P13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 13:10 Onsala BK:Blå  -  Masthuggets BK Kaparen 9mot9 stor 2 - 2 
5174 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 10:45 Annebergs IF  -  Dalen Krokslätts FF Ängås 9mot9 stor 1 - 1 
5175 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 12:20 Lerkils IF:Blå  -  Partille IF:Vit Kaparen 9mot9 stor 0 - 1 
5176 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 12:20 Lunden ÖBK  -  Hovås Billdal IF:2 Rydet 2 9mot9 stor 0 - 3 
5181 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 11:30 Öjersjö IF:Blå  -  Lerum is:1 Ängås 9mot9 stor 0 - 0 
5182 P13 Grupp 4 Lör 2021-10-16 09:50 Onsala BK:Vit  -  Partille IF:Röd Rydet 2 9mot9 stor 4 - 2 
5187 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 12:20 Kullavik IF  -  Öjersjö IF:Vit Ängås 9mot9 stor 1 - 2 
5188 P13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 09:00 Onsala BK:Blå  -  Bergdalens IK Rydet 2 9mot9 stor 1 - 5 
5189 P13 Grupp 3 Lör 2021-10-16 09:00 Masthuggets BK  -  Lerum is:2 Kaparen 9mot9 stor 4 - 2 
5194 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 13:10 Eriksbergs IF:Vit  -  IFK Uddevalla Ängås 9mot9 stor 0 - 0 
5200 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 14:00 Annebergs IF  -  Öjersjö IF:Blå Ängås 9mot9 stor 6 - 1 
5201 P13 Grupp 6 Lör 2021-10-16 10:45 Åsa IF  -  Proletären FF Rydet 2 9mot9 stor 2 - 1 
5202 P13 Grupp 6 Lör 2021-10-16 10:40 Eriksbergs IF:Blå  -  Särö IK Kaparen 9mot9 stor 0 - 3 
5205 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 14:50 Lerum is:1  -  Dalen Krokslätts FF Ängås 9mot9 stor 1 - 0 
5206 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 17:50 Hovås Billdal IF:2  -  Partille IF:Vit Rydet 2 9mot9 stor 5 - 0 
5207 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 17:50 Lerkils IF:Blå  -  Lunden ÖBK Kaparen 9mot9 stor 1 - 5 
5211 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 16:20 Eriksbergs IF:Vit  -  Kullavik IF Ängås 9mot9 stor 5 - 0 
5212 P13 Grupp 4 Lör 2021-10-16 14:00 Onsala BK:Vit  -  VAKANT Rydet 2 9mot9 stor 3 - 0 wo 
5213 P13 Grupp 4 Lör 2021-10-16 14:00 Partille IF:Röd  -  Hovås Billdal IF:1 Kaparen 9mot9 stor 3 - 1 
5217 P13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 15:35 IFK Uddevalla  -  Öjersjö IF:Vit Ängås 9mot9 stor 2 - 1 
5222 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 17:05 Lerum is:1  -  Annebergs IF Ängås 9mot9 stor 1 - 3 
5223 P13 Grupp 6 Lör 2021-10-16 14:50 Åsa IF  -  Eriksbergs IF:Blå Rydet 2 9mot9 stor 4 - 1 
5224 P13 Grupp 6 Lör 2021-10-16 14:50 Särö IK  -  Proletären FF Kaparen 9mot9 stor 6 - 0 
5228 P13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 17:50 Dalen Krokslätts FF  -  Öjersjö IF:Blå Ängås 9mot9 stor 0 - 0 
5229 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 16:20 Hovås Billdal IF:2  -  Lerkils IF:Blå Kaparen 9mot9 stor 1 - 0 
5230 P13 Grupp 5 Lör 2021-10-16 16:20 Partille IF:Vit  -  Lunden ÖBK Rydet 2 9mot9 stor 2 - 1 
5170 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 09:50 Gislaveds IS:röd  -  IF Böljan Falkenberg Frillesås 9mot9 stor 3 - 2 
5162 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 17:05 Onsala BK  -  Gislaveds IS:vit Rydet 2 9mot9 stor 0 - 4 
5163 F13 Grupp 2 Lör 2021-10-16 17:05 Ängelholms FF:Gul  -  IF Elfsborg Kaparen 9mot9 stor 4 - 2 
5164 F13 Grupp 1 Lör 2021-10-16 09:00 Kullavik IF  -  Vallens IF Frillesås 9mot9 stor 5 - 1 
5018 F15 Grupp 2 Lör 2021-10-16 16:30 Onsala BK  -  Gislaveds IS Rydet A 11mot11 1 - 2 
5274 F15 A-final Sön 2021-10-17 17:00 IFK Fjärås   -  Askims IK  Malevik 11mot11 4 - 5 es 
5260 F15 B-semifinal:02 Sön 2021-10-17 14:00 Gislaveds IS   -  Kullavik IF  Malevik 11mot11 0 - 6 
5257 F15 B-semifinal:01 Sön 2021-10-17 14:00 Bergdalens IK   -  Onsala BK  Bukärr 11mot11 5 - 6 es 
5252 F15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 12:00 Askims IK  -  Hjuviks AIK Malevik 11mot11 3 - 0 wo 
5247 F15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 10:00 Askims IK  -  IFK Fjärås Bukärr 11mot11 0 - 0 
5240 F15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 09:00 Hjuviks AIK  -  Gislaveds IS Bukärr 11mot11 0 - 3 wo 
5235 F15 Grupp 1 Sön 2021-10-17 10:00 Stenungsunds IF  -  Bergdalens IK Malevik 11mot11 1 - 0 
5234 F15 Grupp 1 Sön 2021-10-17 11:00 Laholms FK  -  Kullavik IF Malevik 11mot11 2 - 1 
5232 F15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 08:00 IFK Fjärås  -  Onsala BK Malevik 11mot11 0 - 0 
5273 P15 B-final Sön 2021-10-17 16:30 Västra Frölunda IF:Grön   -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK  Rydet A 11mot11 3 - 0 
5275 P15 A-semifinal:02 Sön 2021-10-17 17:00 Hovås Billdal   -  Gerdskens BK  Bukärr 11mot11 3 - 0 
5269 P15 B-semifinal:02 Sön 2021-10-17 15:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK   -  Älvsborg FF:Svart  Rydet A 11mot11 1 - 0 
5239 P15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 09:00 Västra Frölunda IF:Röd  -  Onsala BK Rydet A 11mot11 0 - 2 
5241 P15 B-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-17 09:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK   -  Finlandia/Pallo Arvesgärde IF  Malevik 11mot11 1 - 0 
5246 P15 Grupp 2 Sön 2021-10-17 10:00 Gerdskens BK  -  Kållered SK Rydet A 11mot11 3 - 0 wo 
5248 P15 A-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 11:00 Kullavik IF   -  IFK Fjärås  Bukärr 11mot11 0 - 4 
5251 P15 B-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 11:00 Västra Frölunda IF:Grön   -  Älvsborg FF:Blå  Rydet A 11mot11 3 - 2 
5261 P15 A-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-17 13:00 Näsets SK   -  Hovås Billdal  Malevik 11mot11 1 - 8 
5016 P15 A-final Sön 2021-10-17 18:00 Onsala BK   -  Hovås Billdal  Bukärr 11mot11 1 - 0 
5014 P15 A-semifinal:01 Sön 2021-10-17 16:00 IFK Fjärås   -  Onsala BK  Bukärr 11mot11 0 - 1 
5278 F13 A-final Sön 2021-10-17 17:00 Gislaveds IS:röd   -  Gislaveds IS:vit  Frillesås 9mot9 stor 0 - 1 
5233 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 08:00 Vallens IF   -  VAKANT  Frillesås 9mot9 stor 3 - 0 wo 
5238 F13 B-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 09:00 IF Elfsborg   -  Ängelholms FF:Blå  Frillesås 9mot9 stor 2 - 1 
5245 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 10:00 IF Böljan Falkenberg   -  IFK Fjärås  Frillesås 9mot9 stor 5 - 3 es 
5250 F13 A-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 11:00 Onsala BK   -  Askim IK  Frillesås 9mot9 stor 3 - 0 
5256 F13 B-semifinal:01 Sön 2021-10-17 12:00 IF Elfsborg   -  Kullavik IF  Frillesås 9mot9 stor 3 - 4 es 
5259 F13 B-semifinal:02 Sön 2021-10-17 13:00 Vallens IF   -  Ängelholms FF:Gul  Frillesås 9mot9 stor 2 - 0 
5265 F13 A-semifinal:01 Sön 2021-10-17 14:00 Gislaveds IS:röd   -  Onsala BK  Frillesås 9mot9 stor 4 - 2 es 
5268 F13 A-semifinal:02 Sön 2021-10-17 15:00 Gislaveds IS:vit   -  IF Böljan Falkenberg  Frillesås 9mot9 stor 5 - 2 es 
5272 F13 B-final Sön 2021-10-17 16:00 Kullavik IF   -  Vallens IF  Frillesås 9mot9 stor 1 - 0 
5280 P13 B-final Sön 2021-10-17 18:10 Onsala BK:Blå   -  Lerum is:2  Kaparen 9mot9 stor 0 - 7 
5279 P13 A-final Sön 2021-10-17 18:00 Masthuggets BK   -  Bergdalens IK  Rydet 2 9mot9 stor 1 - 6 
5271 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 16:00 Öjersjö IF:Vit   -  Onsala BK:Blå  Kaparen 9mot9 stor 0 - 2 
5276 P13 B-semifinal:01 Sön 2021-10-17 17:00 Onsala BK:Blå   -  Eriksbergs IF:Blå  Rydet 2 9mot9 stor 3 - 0 
5277 P13 B-semifinal:02 Sön 2021-10-17 17:00 Lerum is:2   -  Hovås Billdal IF:1  Kaparen 9mot9 stor 7 - 2 
5267 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 15:00 Dalen Krokslätts FF   -  Eriksbergs IF:Blå  Kaparen 9mot9 stor 1 - 2 
5270 P13 A-semifinal:01 Sön 2021-10-17 16:00 Masthuggets BK   -  Hovås Billdal IF:2  Rydet 2 9mot9 stor 4 - 2 es 
5263 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-17 14:00 Bergdalens IK   -  Eriksbergs IF:Vit  Rydet 2 9mot9 stor 8 - 0 
5264 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 14:00 Annebergs IF   -  Hovås Billdal IF:2  Kaparen 9mot9 stor 5 - 6 es 
5266 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-17 15:00 Lerum is:2   -  Proletären FF  Ängås 9mot9 stor 3 - 1 
5254 P13 A-8-dels:02 Sön 2021-10-17 12:00 Hovås Billdal IF:2   -  Åsa IF  Rydet 2 9mot9 stor 6 - 5 es 
5255 P13 A-8-dels:03 Sön 2021-10-17 12:00 Eriksbergs IF:Vit   -  Särö IK  Kaparen 9mot9 stor 6 - 5 
5258 P13 B-8-dels:04 Sön 2021-10-17 13:00 Öjersjö IF:Blå   -  Lerkils IF:Blå  Rydet 2 9mot9 stor 1 - 0 
5262 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-17 14:00 Onsala BK:Vit   -  Partille IF:Vit  Ängås 9mot9 stor 0 - 1 
5253 P13 B-8-dels:03 Sön 2021-10-17 12:00 Kullavik IF   -  Proletären FF  Ängås 9mot9 stor 0 - 14 
5017 P13 Grupp 3 Sön 2021-10-17 09:00 Lerum is:2  -  Onsala BK:Blå Ängås 9mot9 stor 1 - 0 
5236 P13 Grupp 3 Sön 2021-10-17 09:00 Bergdalens IK  -  Masthuggets BK Rydet 2 9mot9 stor 2 - 1 
5237 P13 Grupp 6 Sön 2021-10-17 09:00 Proletären FF  -  Eriksbergs IF:Blå Kaparen 9mot9 stor 2 - 0 
5242 P13 Grupp 4 Sön 2021-10-17 10:00 VAKANT  -  Partille IF:Röd Ängås 9mot9 stor 0 - 3 wo 
5243 P13 Grupp 4 Sön 2021-10-17 10:00 Hovås Billdal IF:1  -  Onsala BK:Vit Rydet 2 9mot9 stor 1 - 3 
5244 P13 Grupp 6 Sön 2021-10-17 10:00 Särö IK  -  Åsa IF Kaparen 9mot9 stor 1 - 0 
5249 P13 A-8-dels:04 Sön 2021-10-17 11:00 Lerum is:1   -  Partille IF:Vit  Ängås 9mot9 stor 3 - 4 es 
5004 F15 A-semifinal:01 Sön 2021-10-17 15:00 Stenungsunds IF   -  IFK Fjärås  Malevik 11mot11 2 - 3 es 
5013 P15 A-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-17 12:00 Hovås Billdal IF:Blå   -  Gerdskens BK  Bukärr 11mot11 6 - 7 es 
5012 P15 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 13:00 Onsala BK   -  Tölö IF  Bukärr 11mot11 4 - 2 
5009 P15 B-semifinal:01 Sön 2021-10-17 14:00 Västra Frölunda IF:Grön   -  Västra Frölunda IF:Röd  Rydet A 11mot11 1 - 0 
5007 P15 B-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-17 13:00 Västra Frölunda IF:Röd   -  VAKANT  Rydet A 11mot11 3 - 0 wo 
5008 P15 B-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-17 12:00 Älvsborg FF:Svart   -  Kållered SK  Rydet A 11mot11 3 - 0 wo 
5001 P13 B-8-dels:01 Sön 2021-10-17 11:00 Onsala BK:Blå   -  Lunden ÖBK  Kaparen 9mot9 stor 7 - 5 
5002 P13 B-8-dels:02 Sön 2021-10-17 13:00 VAKANT   -  Eriksbergs IF:Blå  Kaparen 9mot9 stor 0 - 3 wo 
5006 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-17 15:00 Hovås Billdal IF:1   -  Öjersjö IF:Blå  Rydet 2 9mot9 stor 4 - 0 
5010 P13 A-8-dels:01 Sön 2021-10-17 10:55 Masthuggets BK   -  Partille IF:Röd  Rydet 2 9mot9 stor 4 - 2 es 
5011 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-17 13:00 IFK Uddevalla   -  Masthuggets BK  Ängås 9mot9 stor 1 - 5 
5015 P13 A-semifinal:02 Sön 2021-10-17 16:00 Bergdalens IK   -  Partille IF:Vit  Ängås 9mot9 stor 3 - 0 
5005 F15 A-semifinal:02 Sön 2021-10-17 15:00 Askims IK   -  Laholms FK  Bukärr 11mot11 2 - 0 
5003 F15 B-final Sön 2021-10-17 16:00 Onsala BK   -  Kullavik IF  Malevik 11mot11 0 - 2 
175 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 12:10 Kulalvik:Extra  -  Onsala:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
190 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 10:30 IFK Fjärås:Vit  -  Onsala:Extra Rydet 4 7mot7 liten  
189 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 10:30 Kulalvik:Extra  -  Bergum:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
183 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 08:50 IFK Fjärås:Röd  -  Onsala Bk:Gul Rydet 3 7mot7 liten  
182 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 08:50 Kullavik IF:Lag 2  -  Bergums IF:Vit Rydet 1 7mot7 liten  
194 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 10:30 IFK Fjärås:Röd  -  Kullavik IF:Lag 2 Rydet 3 7mot7 liten  
168 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 12:10 Kullavik IF:Lag 2  -  Onsala Bk:Gul Rydet 1 7mot7 liten  
169 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 12:10 Bergums IF:Vit  -  IFK Fjärås:Röd Rydet 3 7mot7 liten  
176 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 12:10 Bergum:Extra  -  IFK Fjärås:Vit Rydet 4 7mot7 liten  
5293 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 09:00 Onsala BK Dam J  -  Mölnlycke IF Rydet 2 11mot11 1 - 1 
5334 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Onsala BK:P17 Malevik 11mot11 2 - 2 
5333 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 16:00 Kullavik If  -  Lindome GIF Malevik 11mot11 6 - 1 
5332 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 17:00 Torslanda IK:1  -  Hovås Billdal IF:05 Malevik 11mot11 3 - 3 
5331 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 14:00 Hovås Billdal IF:05  -  Lindome GIF Malevik 11mot11 4 - 1 
5330 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 13:00 Onsala BK:P17  -  Torslanda IK:1 Malevik 11mot11 0 - 0 
5327 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 10:00 Torslanda IK:1  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 5 - 2 
5328 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 11:00 Lindome GIF  -  Onsala BK:P17 Malevik 11mot11 1 - 2 
5329 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 12:00 IF Böljan Falkenberg  -  Kullavik If Malevik 11mot11 2 - 1 
5326 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 09:00 Kullavik If  -  Hovås Billdal IF:05 Malevik 11mot11 2 - 3 
5344 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 10:00 IFK Fjärås  -  Jitex Mölndal BK Rydet 2 11mot11 1 - 0 
5345 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 12:00 Sävedalens IF  -  Jitex Mölndal BK Kaparen 11mot11 0 - 0 
5346 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 12:00 IFK Fjärås  -  Onsala BK Rydet 2 11mot11 3 - 0 
5347 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 14:00 Jitex Mölndal BK  -  Onsala BK Kaparen 11mot11 2 - 2 
5348 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 14:00 Sävedalens IF  -  IFK Fjärås Rydet 2 11mot11 0 - 4 
5322 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 09:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Landvetter IF 2003:Röd Kaparen 11mot11 2 - 1 
5323 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 11:00 Landvetter IF 2003:Röd  -  Mölnlycke IF Kaparen 11mot11 0 - 3 
5302 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 13:00 Onsala BK Dam J  -  Landvetter IF 2003:Röd Kaparen 11mot11 3 - 0 
5299 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 15:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Onsala BK Dam J Kaparen 11mot11 1 - 2 
5301 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 15:00 Mölnlycke IF  -  Ulvåkers IF Rydet 2 11mot11 3 - 0 
5297 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 13:00 Ulvåkers IF  -  Footballclub Stenungsunds IF Rydet 2 11mot11 0 - 3 
5343 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 10:00 Onsala BK  -  Sävedalens IF Kaparen 11mot11 0 - 0 
5295 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 11:00 Ulvåkers IF  -  Onsala BK Dam J Rydet 2 11mot11 2 - 6 
195 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 10:30 Onsala Bk:Gul  -  Bergums IF:Vit Rydet 1 7mot7 liten  
197 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 08:50 IFK Fjärås:Vit  -  Kulalvik:Extra Rydet 4 7mot7 liten  
198 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 08:50 Onsala:Extra  -  Bergum:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
171 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 13:10 Onsala BK:Blå  -  IFK Fjärås:Vit kaparen 2 7mot7 stor  
170 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 13:10 Kullavik IF:2  -  Partille IF FK kaparen 1 7mot7 stor  
164 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 12:20 Onsala BK:Gul  -  IFK Fjärås:Röd kaparen 2 7mot7 stor  
163 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 12:20 Kullavik IF  -  IFK Hällingsjö:1 kaparen 1 7mot7 stor  
157 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 09:50 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:Blå kaparen 2 7mot7 stor  
156 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 09:50 Partille IF FK  -  IFK Fjärås:Vit kaparen 1 7mot7 stor  
150 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 10:40 Kullavik IF  -  Onsala BK:Gul kaparen 2 7mot7 stor  
149 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 10:40 IFK Hällingsjö:1  -  IFK Fjärås:Röd kaparen 1 7mot7 stor  
143 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 11:30 IFK Fjärås:Vit  -  Kullavik IF:2 kaparen 2 7mot7 stor  
142 P11 Grupp 6 Sön 2021-10-24 11:30 Partille IF FK  -  Onsala BK:Blå kaparen 1 7mot7 stor  
136 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 09:00 IFK Fjärås:Röd  -  Kullavik IF kaparen 2 7mot7 stor  
135 P11 Grupp 5 Sön 2021-10-24 09:00 IFK Hällingsjö:1  -  Onsala BK:Gul kaparen 1 7mot7 stor  
5342 P17 A-final Sön 2021-10-24 16:45 Torslanda IK:1   -  Hovås Billdal IF:05  Malevik 11mot11 1 - 0 
5341 P17 B-final Sön 2021-10-24 15:30 IF Böljan Falkenberg   -  Kullavik If  Malevik 11mot11 1 - 4 
5340 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 12:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK:1 Malevik 11mot11 0 - 1 
5338 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 14:00 Hovås Billdal IF:05  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 0 - 1 
5339 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 13:00 Onsala BK:P17  -  Kullavik If Malevik 11mot11 1 - 6 
5337 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 11:00 Hovås Billdal IF:05  -  Onsala BK:P17 Malevik 11mot11 2 - 1 
5336 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 10:00 Lindome GIF  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 0 - 1 
5335 P17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 09:00 Kullavik If  -  Torslanda IK:1 Malevik 11mot11 0 - 3 
5349 F19 A-semifinal:01 Sön 2021-10-24 10:00 IFK Fjärås   -  Sävedalens IF  Rydet 2 11mot11 3 - 0 
5350 F19 A-semifinal:02 Sön 2021-10-24 12:00 Jitex Mölndal BK   -  Onsala BK  Rydet 2 11mot11 1 - 3 
5351 F19 A-final Sön 2021-10-24 14:00 IFK Fjärås   -  Onsala BK  Rydet 2 11mot11 7 - 2 
5304 F17 A-final Sön 2021-10-24 15:00 Onsala BK Dam J   -  Mölnlycke IF  Rydet 2 11mot11 0 - 1 
5324 F17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 09:00 Mölnlycke IF  -  Footballclub Stenungsunds IF Rydet 2 11mot11 1 - 0 
5325 F17 Grupp 1 Sön 2021-10-24 11:00 Landvetter IF 2003:Röd  -  Ulvåkers IF Rydet 2 11mot11 1 - 0 
5303 F17 B-final Sön 2021-10-24 13:00 Footballclub Stenungsunds IF   -  Landvetter IF 2003:Röd  Rydet 2 11mot11 1 - 0 
177 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 09:00 VAKANT:2  -  VAKANT:3 Kullavik 7mot7  
178 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 09:00 VAKANT:4  -  VAKANT:4 Malevik 1 7mot7 stor  
184 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 09:50 VAKANT:2  -  VAKANT:4 Kullavik 7mot7  
185 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 10:40 VAKANT:4  -  VAKANT:3 Kullavik 7mot7  
191 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 11:30 VAKANT:4  -  VAKANT:2 Kullavik 7mot7  
192 P11 Grupp 7 Lör 2021-10-30 12:20 VAKANT:3  -  VAKANT:4 Kullavik 7mot7  
196 F11 Grupp 2 not ready VAKANT:2  -  VAKANT:3 not ready  
193 F11 Grupp 2 not ready VAKANT:4  -  VAKANT not ready  
188 F11 Grupp 2 not ready VAKANT:4  -  VAKANT:2 not ready  
167 F11 Grupp 2 not ready VAKANT  -  VAKANT:2 not ready  
174 F11 Grupp 2 not ready VAKANT:3  -  VAKANT:4 not ready  
181 F11 Grupp 2 not ready VAKANT  -  VAKANT:3 not ready