Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
182 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 08:50 Kullavik IF:Lag 2  -  Bergums IF:Vit Rydet 1 7mot7 liten  
183 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 08:50 IFK Fjärås:Röd  -  Onsala Bk:Gul Rydet 3 7mot7 liten  
197 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 08:50 IFK Fjärås:Vit  -  Kulalvik:Extra Rydet 4 7mot7 liten  
198 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 08:50 Onsala:Extra  -  Bergum:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
5293 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 09:00 Onsala BK Dam J  -  Mölnlycke IF Rydet 2 11mot11 1 - 1 
5322 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 09:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Landvetter IF 2003:Röd Kaparen 11mot11 2 - 1 
5326 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 09:00 Kullavik If  -  Hovås Billdal IF:05 Malevik 11mot11 2 - 3 
5327 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 10:00 Torslanda IK:1  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 5 - 2 
5343 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 10:00 Onsala BK  -  Sävedalens IF Kaparen 11mot11 0 - 0 
5344 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 10:00 IFK Fjärås  -  Jitex Mölndal BK Rydet 2 11mot11 1 - 0 
189 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 10:30 Kulalvik:Extra  -  Bergum:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
190 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 10:30 IFK Fjärås:Vit  -  Onsala:Extra Rydet 4 7mot7 liten  
194 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 10:30 IFK Fjärås:Röd  -  Kullavik IF:Lag 2 Rydet 3 7mot7 liten  
195 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 10:30 Onsala Bk:Gul  -  Bergums IF:Vit Rydet 1 7mot7 liten  
5295 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 11:00 Ulvåkers IF  -  Onsala BK Dam J Rydet 2 11mot11 2 - 6 
5323 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 11:00 Landvetter IF 2003:Röd  -  Mölnlycke IF Kaparen 11mot11 0 - 3 
5328 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 11:00 Lindome GIF  -  Onsala BK:P17 Malevik 11mot11 1 - 2 
5329 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 12:00 IF Böljan Falkenberg  -  Kullavik If Malevik 11mot11 2 - 1 
5345 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 12:00 Sävedalens IF  -  Jitex Mölndal BK Kaparen 11mot11 0 - 0 
5346 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 12:00 IFK Fjärås  -  Onsala BK Rydet 2 11mot11 3 - 0 
168 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 12:10 Kullavik IF:Lag 2  -  Onsala Bk:Gul Rydet 1 7mot7 liten  
169 F9 Grupp 3 Lör 2021-10-23 Lör 12:10 Bergums IF:Vit  -  IFK Fjärås:Röd Rydet 3 7mot7 liten  
175 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 12:10 Kulalvik:Extra  -  Onsala:Extra Rydet 2 7mot7 liten  
176 F9 Grupp 4 Lör 2021-10-23 Lör 12:10 Bergum:Extra  -  IFK Fjärås:Vit Rydet 4 7mot7 liten  
5297 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 13:00 Ulvåkers IF  -  Footballclub Stenungsunds IF Rydet 2 11mot11 0 - 3 
5302 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 13:00 Onsala BK Dam J  -  Landvetter IF 2003:Röd Kaparen 11mot11 3 - 0 
5330 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 13:00 Onsala BK:P17  -  Torslanda IK:1 Malevik 11mot11 0 - 0 
5331 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 14:00 Hovås Billdal IF:05  -  Lindome GIF Malevik 11mot11 4 - 1 
5347 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 14:00 Jitex Mölndal BK  -  Onsala BK Kaparen 11mot11 2 - 2 
5348 F19 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 14:00 Sävedalens IF  -  IFK Fjärås Rydet 2 11mot11 0 - 4 
5299 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 15:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Onsala BK Dam J Kaparen 11mot11 1 - 2 
5301 F17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 15:00 Mölnlycke IF  -  Ulvåkers IF Rydet 2 11mot11 3 - 0 
5334 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Onsala BK:P17 Malevik 11mot11 2 - 2 
5333 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 16:00 Kullavik If  -  Lindome GIF Malevik 11mot11 6 - 1 
5332 P17 Grupp 1 Lör 2021-10-23 Lör 17:00 Torslanda IK:1  -  Hovås Billdal IF:05 Malevik 11mot11 3 - 3