Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Kullavik IF  -  IF Elfsborg:2 Malevik 11mot11 0 - 2 
279 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Kullavik IF:Blå  -  Åsa IF:Svart Rydet 1 9mot9 liten X - X 
280 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:00 Backatorp IF:1  -  IFK Örby Rydet 2 9mot9 liten X - X 
13 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 08:40 Lerkils IF:Vit  -  IFK Fjärås:Vit Ängås 1 5mot5  
14 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 08:40 BK Häcken:Svart  -  Näset SK:5 Ängås 2 5mot5  
25 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 08:40 Kullavik IF:D  -  Näset SK:3 Malevik 5mot5  
414 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:40 Kullavik IF:A  -  Ytterby IS:Vit Kullavik 1 5mot5  
415 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 08:40 BK Häcken:Grön  -  Askims IK:Blå Kullavik 2 5mot5  
418 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 08:50 Kullavik IF:Gul  -  Näset SK:1 Rydet 1 9mot9 liten X - X 
419 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 08:50 Öjersjö IF  -  Askim IK:Rödsvart Rydet 2 9mot9 liten X - X 
2 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:00 Skepplanda BTK  -  Halvorstorps IS:1 Malevik 11mot11 1 - 5 
283 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:00 Kullavik IF  -  Onsala BK Ängås 11mot11 5 - 0 
416 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Särö IK  -  IF Böljan Falkenberg Rydet 3 9mot9 liten X - X 
417 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Finlandia Pallo AIF  -  Proletären FF Rydet 4 9mot9 liten X - X 
420 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:00 HisingsBacka FC  -  GAIS:Lag 2 Kaparen 11mot11 0 - 2 
429 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 09:00 Frillesås FF  -  IFK Fjärås Bukärr 11mot11 1 - 3 
7 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 09:20 Kullavik IF:B  -  Näset SK:2 Kullavik 1 5mot5  
8 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 09:20 BK Häcken:Gul  -  Askims IK:Grön Kullavik 2 5mot5  
19 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:20 IFK Fjärås:Röd  -  Näset SK:4 Ängås 1 5mot5  
20 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:20 BK Häcken:Vit  -  Ytterby IS:Blå Ängås 2 5mot5  
26 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 09:20 GAIS:Grön  -  Ytterby IS:Röd Malevik 5mot5  
423 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:40 Kullavik IF:Blå  -  Backatorp IF:1 Rydet 1 9mot9 liten X - X 
424 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 09:40 IFK Örby  -  Åsa IF:Svart Rydet 2 9mot9 liten X - X 
281 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:50 Tölö IF:1  -  Örgryte IS FF:Röd Rydet 3 9mot9 liten X - X 
282 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 09:50 Backatorp IF:2  -  Sävedalens IF:Blå Rydet 4 9mot9 liten X - X 
15 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Lerkils IF:Vit  -  BK Häcken:Svart Ängås 1 5mot5  
16 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Trollhättan BOIS:1  -  GAIS:Svart Bukärr 11mot11 0 - 5 
27 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 10:00 Kullavik IF:D  -  GAIS:Grön Malevik 5mot5  
284 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Kullavik IF:A  -  BK Häcken:Grön Kullavik 1 5mot5  
285 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Askims IK:Blå  -  Ytterby IS:Vit Kullavik 2 5mot5  
286 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 10:00 Bollebygds IF:BSK  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 3 - 1 
421 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:00 Hovås Billdal IF  -  Kode IF Kaparen 11mot11 1 - 1 
422 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:00 Näset SK:5  -  IFK Fjärås:Vit Ängås 2 5mot5  
428 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:00 Holmalunds IF:P07 röd  -  IF Böljan Falkenberg Malevik 11mot11 3 - 1 
291 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:30 Kullavik IF:Gul  -  Öjersjö IF Rydet 1 9mot9 liten X - X 
292 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:30 Askim IK:Rödsvart  -  Näset SK:1 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
11 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:40 Särö IK  -  Finlandia Pallo AIF Rydet 3 9mot9 liten X - X 
12 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 10:40 Proletären FF  -  IF Böljan Falkenberg Rydet 4 9mot9 liten X - X 
22 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:40 Ytterby IS:Blå  -  Näset SK:4 Ängås 2 5mot5  
28 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 10:40 Ytterby IS:Röd  -  Näset SK:3 Malevik 5mot5  
287 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:40 Kullavik IF:B  -  BK Häcken:Gul Kullavik 1 5mot5  
288 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 10:40 Askims IK:Grön  -  Näset SK:2 Kullavik 2 5mot5  
430 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 10:40 IFK Fjärås:Röd  -  BK Häcken:Vit Ängås 1 5mot5  
295 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:00 IF Böljan Falkenberg  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 2 - 0 
427 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 11:00 Särö IK  -  Partille IF FK:P07 Malevik 11mot11 0 - 7 
433 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 11:00 Onsala BK:vit  -  Masthugget BK Kaparen 11mot11 0 - 2 
17 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 11:20 Näset SK:5  -  Lerkils IF:Vit Ängås 1 5mot5  
18 P8 Grupp 3 Lör 2021-10-09 11:20 IFK Fjärås:Vit  -  BK Häcken:Svart Ängås 2 5mot5  
29 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 11:20 Ytterby IS:Röd  -  Kullavik IF:D Malevik 5mot5  
293 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Askims IK:Blå  -  Kullavik IF:A Kullavik 1 5mot5  
294 P8 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Ytterby IS:Vit  -  BK Häcken:Grön Kullavik 2 5mot5  
300 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 IFK Örby  -  Kullavik IF:Blå Rydet 1 9mot9 liten X - X 
301 P12 Grupp 1 Lör 2021-10-09 11:20 Åsa IF:Svart  -  Backatorp IF:1 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
289 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 11:30 Tölö IF:1  -  Backatorp IF:2 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
290 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 11:30 Sävedalens IF:Blå  -  Örgryte IS FF:Röd Rydet 4 9mot9 liten X - X 
23 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 12:00 Ytterby IS:Blå  -  IFK Fjärås:Röd Ängås 1 5mot5  
24 P8 Grupp 4 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:4  -  BK Häcken:Vit Ängås 2 5mot5  
30 P8 Grupp 5 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:3  -  GAIS:Grön Malevik 5mot5  
296 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:00 Askims IK:Grön  -  Kullavik IF:B Kullavik 1 5mot5  
297 P8 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:00 Näset SK:2  -  BK Häcken:Gul Kullavik 2 5mot5  
302 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:00 Kärra KIF  -  Kullavik IF Ängås 11mot11 0 - 3 
434 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 12:00 IK Kongahälla/Romelanda UF  -  IF Elfsborg:1 Kaparen 11mot11 0 - 9 
439 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:00 GAIS:Svart  -  IFK Fjärås Malevik 11mot11 2 - 0 
309 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:10 Askim IK:Rödsvart  -  Kullavik IF:Gul Rydet 1 9mot9 liten X - X 
310 P12 Grupp 2 Lör 2021-10-09 12:10 Näset SK:1  -  Öjersjö IF Rydet 2 9mot9 liten X - X 
351 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 12:20 Örgryte IS FF:Blå  -  IFK Fjärås:Vit Rydet 3 9mot9 liten X - X 
352 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 12:20 Näset SK:2  -  KF Velebit Rydet 4 9mot9 liten X - X 
303 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:40 Kullavik IF:3  -  Onsala BK:OBK5 Ängås 1 5mot5  
304 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 12:40 IK Zenith:Lag 3  -  BK Häcken:4 Ängås 2 5mot5  
305 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:40 Kullavik IF:1  -  Näsets SK:1 Kullavik 1 5mot5  
306 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 12:40 IK Zenith:Lag 1  -  Balltorp FF:2 Kullavik 2 5mot5  
315 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 13:00 Trollhättans FK / Halvorstorps IS  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 2 - 1 
318 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 13:00 Åsa IF:Gul  -  IK Zenith:grön Rydet 1 9mot9 liten X - X 
319 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 13:00 Sävedalens IF:Röd  -  Skene IF Rydet 2 9mot9 liten X - X 
431 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:00 HisingsBacka FC  -  Hovås Billdal IF Kaparen 11mot11 9 - 1 
438 P14 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:00 Trollhättan BOIS:1  -  Frillesås FF Malevik 11mot11 4 - 2 
298 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:20 Proletären FF  -  Särö IK Rydet 3 9mot9 liten X - X 
299 P12 Grupp 3 Lör 2021-10-09 13:20 IF Böljan Falkenberg  -  Finlandia Pallo AIF Rydet 4 9mot9 liten X - X 
311 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:20 Onsala BK:OBK1  -  VAKANT Ängås 1 5mot5  
312 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 13:20 Tölö IF:Svart  -  BK Häcken:3 Ängås 2 5mot5  
313 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 13:20 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:OBK4 Kullavik 1 5mot5  
314 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 13:20 IK Zenith:Lag 2  -  Sparsörs AIK Kullavik 2 5mot5  
326 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 13:50 IFK Fjärås:Röd  -  Sävedalens IF:Vit Rydet 1 9mot9 liten X - X 
327 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 13:50 IK Zenith:vit  -  GAIS:Lag 2 Rydet 2 9mot9 liten X - X 
320 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF:3  -  IK Zenith:Lag 3 Ängås 1 5mot5  
321 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 14:00 BK Häcken:4  -  Onsala BK:OBK5 Ängås 2 5mot5  
322 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF:1  -  IK Zenith:Lag 1 Kullavik 1 5mot5  
323 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Balltorp FF:2  -  Näsets SK:1 Kullavik 2 5mot5  
328 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Onsala BK  -  IF Böljan Falkenberg Ängås 11mot11 2 - 0 
425 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 14:00 Kullavik IF  -  Skepplanda BTK Malevik 11mot11 2 - 0 
432 P14 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:00 Kode IF  -  GAIS:Lag 2 Kaparen 11mot11 0 - 8 
316 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 14:10 IFK Fjärås:Vit  -  Näset SK:2 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
317 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 14:10 KF Velebit  -  Örgryte IS FF:Blå Rydet 4 9mot9 liten X - X 
329 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:40 Onsala BK:OBK1  -  Tölö IF:Svart Ängås 1 5mot5  
330 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 14:40 BK Häcken:3  -  VAKANT Ängås 2 5mot5  
331 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 14:40 Kullavik IF:2  -  IK Zenith:Lag 2 Kullavik 1 5mot5  
332 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 14:40 Sparsörs AIK  -  Onsala BK:OBK4 Kullavik 2 5mot5  
339 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 14:40 Åsa IF:Gul  -  Sävedalens IF:Röd Rydet 1 9mot9 liten X - X 
340 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 14:40 Skene IF  -  IK Zenith:grön Rydet 2 9mot9 liten X - X 
307 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 15:00 Sävedalens IF:Blå  -  Tölö IF:1 Rydet 3 9mot9 liten X - X 
308 P12 Grupp 4 Lör 2021-10-09 15:00 Örgryte IS FF:Röd  -  Backatorp IF:2 Rydet 4 9mot9 liten X - X 
355 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:00 Kärra KIF  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 0 - 2 
426 P14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:00 Halvorstorps IS:1  -  IF Elfsborg:2 Malevik 11mot11 3 - 0 
443 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 15:00 IF Elfsborg:1  -  Masthugget BK Kaparen 11mot11 4 - 1 
333 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 15:20 BK Häcken:4  -  Kullavik IF:3 Ängås 1 5mot5  
334 P7 Grupp 3 Lör 2021-10-09 15:20 Onsala BK:OBK5  -  IK Zenith:Lag 3 Ängås 2 5mot5  
335 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:20 Balltorp FF:2  -  Kullavik IF:1 Kullavik 1 5mot5  
336 P7 Grupp 1 Lör 2021-10-09 15:20 Näsets SK:1  -  IK Zenith:Lag 1 Kullavik 2 5mot5  
348 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 15:30 IFK Fjärås:Röd  -  IK Zenith:vit Rydet 1 9mot9 liten X - X 
349 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 15:30 GAIS:Lag 2  -  Sävedalens IF:Vit Rydet 2 9mot9 liten X - X 
337 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 15:50 IFK Fjärås:Vit  -  KF Velebit Rydet 3 9mot9 liten X - X 
338 P12 Grupp 7 Lör 2021-10-09 15:50 Örgryte IS FF:Blå  -  Näset SK:2 Rydet 4 9mot9 liten X - X 
342 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 16:00 BK Häcken:3  -  Onsala BK:OBK1 Ängås 1 5mot5  
343 P7 Grupp 4 Lör 2021-10-09 16:00 VAKANT  -  Tölö IF:Svart Ängås 2 5mot5  
344 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 Sparsörs AIK  -  Kullavik IF:2 Kullavik 1 5mot5  
345 P7 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 Onsala BK:OBK4  -  IK Zenith:Lag 2 Kullavik 2 5mot5  
350 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 16:00 Kullavik IF  -  IF Böljan Falkenberg Ängås 11mot11 2 - 0 
437 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 16:00 IF Böljan Falkenberg  -  Partille IF FK:P07 Malevik 11mot11 3 - 4 
442 P14 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:00 IK Kongahälla/Romelanda UF  -  Onsala BK:vit Kaparen 11mot11 1 - 2 
353 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:20 Skene IF  -  Åsa IF:Gul Rydet 1 9mot9 liten X - X 
354 P12 Grupp 5 Lör 2021-10-09 16:20 IK Zenith:grön  -  Sävedalens IF:Röd Rydet 2 9mot9 liten X - X 
341 F14 Grupp 1 Lör 2021-10-09 17:00 Bollebygds IF:BSK  -  Onsala BK Ängås 11mot11 2 - 2 
436 P14 Grupp 2 Lör 2021-10-09 17:00 Holmalunds IF:P07 röd  -  Särö IK Malevik 11mot11 2 - 0 
358 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 17:10 GAIS:Lag 2  -  IFK Fjärås:Röd Rydet 1 9mot9 liten X - X 
359 P12 Grupp 6 Lör 2021-10-09 17:10 Sävedalens IF:Vit  -  IK Zenith:vit Rydet 2 9mot9 liten X - X