Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
248 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 08:40 Kullavik IF:1  -  Onsala BK:1 Kullavik 1 5mot5  
249 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 08:40 BK Häcken:Gul  -  Slottsskogen/Godhem IF:1 Kullavik 2 5mot5  
360 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 08:40 Onsala BK:OBK2  -  Näsets SK:3 Ängås 1 5mot5  
361 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 08:40 Tölö IF:Orange  -  BK Häcken:2 Ängås 2 5mot5  
3 P14 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:00 Särö IK  -  IF Böljan Falkenberg Bukärr 11mot11 1 - 3 
21 P14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Halvorstorps IS:1  -  Kullavik IF Malevik 11mot11 2 - 2 
367 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Kullavik IF  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 0 - 0 
5147 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Onsala BK  -  Torslanda IK:1 Rydet 3 9mot9 liten  
5148 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 09:00 Bollebygds SK  -  BK Häcken DF Rydet 4 9mot9 liten  
246 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:20 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:2 Kullavik 1 5mot5  
247 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:20 BK Häcken:Orange  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 2 5mot5  
364 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 09:20 Onsala BK:OBK3  -  Näsets SK:4 Ängås 1 5mot5  
365 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 09:20 IK Zenith:Lag 4  -  Tölö IF:Grön Ängås 2 5mot5  
5149 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:50 Lerums IS:Lila  -  Torslanda IK:2 Rydet 3 9mot9 liten  
5150 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 09:50 OBK2  -  Tölö IF:Grön Rydet 4 9mot9 liten  
4 P14 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:00 Partille IF FK:P07  -  Holmalunds IF:P07 röd Bukärr 11mot11 1 - 0 
255 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Kullavik IF:1  -  BK Häcken:Gul Kullavik 1 5mot5  
256 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Onsala BK:1 Kullavik 2 5mot5  
368 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 10:00 Onsala BK:OBK2  -  Tölö IF:Orange Ängås 1 5mot5  
369 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 10:00 BK Häcken:2  -  Näsets SK:3 Ängås 2 5mot5  
371 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 IF Böljan Falkenberg  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 0 - 4 
435 P14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 IF Elfsborg:2  -  Skepplanda BTK Malevik 11mot11 6 - 2 
440 P14 Grupp 4 Sön 2021-10-10 10:00 Kode IF  -  HisingsBacka FC Kaparen 11mot11 0 - 5 
441 P14 Grupp 4 Sön 2021-10-10 10:00 GAIS:Lag 2  -  Hovås Billdal IF Rydet 2 11mot11 3 - 0 
480 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Kullavik IF:1  -  Hjuviks AIK:Blå Malevik 1 3mot3  
481 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:00 Onsala BK:Blå  -  Tölö IF:Grön Malevik 2 3mot3  
482 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:30 Kullavik IF:2  -  Hjuviks AIK:Grön Malevik 1 3mot3  
483 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:30 Onsala BK:Grön  -  Tölö IF:Blå Malevik 2 3mot3  
254 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:40 Kullavik IF:2  -  BK Häcken:Orange Kullavik 1 5mot5  
366 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 10:40 Hjuviks AIK:2  -  Onsala BK:2 Kullavik 2 5mot5  
372 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 10:40 BK Häcken:1  -  Balltorps FF:1 Ängås 1 5mot5  
373 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 10:40 Tölö IF:Grön  -  Onsala BK:OBK3 Ängås 2 5mot5  
5151 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:40 Onsala BK  -  Bollebygds SK Rydet 3 9mot9 liten  
5152 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 10:40 BK Häcken DF  -  Torslanda IK:1 Rydet 4 9mot9 liten  
5 P14 Grupp 3 Sön 2021-10-10 11:00 Frillesås FF  -  GAIS:Svart Bukärr 11mot11 0 - 1 
6 P14 Grupp 3 Sön 2021-10-10 11:00 IFK Fjärås  -  Trollhättan BOIS:1 Malevik 11mot11 0 - 2 
9 P14 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:00 Onsala BK:vit  -  IF Elfsborg:1 Kaparen 11mot11 0 - 7 
10 P14 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:00 Masthugget BK  -  IK Kongahälla/Romelanda UF Rydet 2 11mot11 6 - 0 
257 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Onsala BK  -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS Ängås 11mot11 1 - 1 
484 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Kullavik IF:1  -  Onsala BK:Blå Malevik 1 3mot3  
485 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:00 Tölö IF:Grön  -  Hjuviks AIK:Blå Malevik 2 3mot3  
363 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:15 Onsala BK:1  -  BK Häcken:Gul Kullavik 2 5mot5  
362 F8 Grupp 1 Sön 2021-10-10 11:20 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Kullavik IF:1 Kullavik 1 5mot5  
377 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:20 BK Häcken:2  -  Onsala BK:OBK2 Ängås 1 5mot5  
378 P7 Grupp 5 Sön 2021-10-10 11:20 Näsets SK:3  -  Tölö IF:Orange Ängås 2 5mot5  
486 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Kullavik IF:2  -  Onsala BK:Grön Malevik 1 3mot3  
487 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Tölö IF:Blå  -  Hjuviks AIK:Grön Malevik 2 3mot3  
5153 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Lerums IS:Lila  -  OBK2 Rydet 3 9mot9 liten  
5154 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 11:30 Tölö IF:Grön  -  Torslanda IK:2 Rydet 4 9mot9 liten  
243 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 IF Böljan Falkenberg  -  Bollebygds IF:BSK Ängås 11mot11 1 - 0 
370 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:00 Hjuviks AIK:2  -  Kullavik IF:2 Kullavik 1 5mot5  
374 F8 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:00 Onsala BK:2  -  BK Häcken:Orange Kullavik 2 5mot5  
381 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:00 Balltorps FF:1  -  IK Zenith:Lag 4 Ängås 1 5mot5  
382 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:00 Näsets SK:4  -  BK Häcken:1 Ängås 2 5mot5  
448 P14 B-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-10 12:00 Hovås Billdal IF   -  Särö IK  Malevik 11mot11 6 - 2 
488 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 Tölö IF:Grön  -  Kullavik IF:1 Malevik 1 3mot3  
489 P6 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:00 Hjuviks AIK:Blå  -  Onsala BK:Blå Malevik 2 3mot3  
454 P14 B-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-10 12:15 IFK Fjärås   -  Kode IF  Bukärr 11mot11 3 - 1 
356 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 12:30 Mölnlycke IF  -  Onsala BK:Vit Rydet 3 9mot9 liten  
357 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 12:30 Gunnilse IS:1  -  Tölö IF:2 Rydet 4 9mot9 liten  
490 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:30 Tölö IF:Blå  -  Kullavik IF:2 Malevik 1 3mot3  
491 P6 Grupp 2 Sön 2021-10-10 12:30 Hjuviks AIK:Grön  -  Onsala BK:Grön Malevik 2 3mot3  
386 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:35 Onsala BK:OBK3  -  BK Häcken:1 Ängås 2 5mot5  
385 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 12:40 IK Zenith:Lag 4  -  Näsets SK:4 Ängås 1 5mot5  
462 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:40 Kullavik IF:Blå  -  Hjuviks AIK:1 Kullavik 1 5mot5  
463 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 12:40 IFK Fjärås:Lag 1  -  Tölö IF:Tölö 1 Kullavik 2 5mot5  
259 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:00 Trollhättans FK / Halvorstorps IS  -  Kullavik IF Ängås 11mot11 1 - 1 
444 P14 A-8-dels:01 Sön 2021-10-10 13:00 Kullavik IF   -  HisingsBacka FC  Kaparen 11mot11 2 - 4 
445 P14 A-8-dels:02 Sön 2021-10-10 13:00 IF Elfsborg:1   -  IF Böljan Falkenberg  Rydet 2 11mot11 6 - 0 
456 P14 B-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-10 13:00 Skepplanda BTK   -  IK Kongahälla/Romelanda UF  Malevik 11mot11 3 - 0 
492 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:00 Tölö IF:Gul  -  Kullavik IF:5 Malevik 1 3mot3  
493 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:00 Kullavik IF:3  -  Hjuviks AIK:Gul Malevik 2 3mot3  
391 P7 Grupp 6 Sön 2021-10-10 13:20 Tölö IF:Grön  -  Balltorps FF:1 Ängås 1 5mot5  
409 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 13:20 Onsala BK:3  -  BK Häcken:Svart Ängås 2 5mot5  
464 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 13:20 IFK Fjärås:Lag 2  -  Hjuviks AIK:3 Kullavik 1 5mot5  
465 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 13:20 Kullavik IF:Gul  -  Onsala BK Kullavik 2 5mot5  
5155 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:20 BK Häcken DF  -  Onsala BK Rydet 3 9mot9 liten  
5156 F12 Grupp 1 Sön 2021-10-10 13:20 Torslanda IK:1  -  Bollebygds SK Rydet 4 9mot9 liten  
494 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 13:30 Tölö IF:Vit  -  Kullavik IF Malevik 1 3mot3  
495 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 13:30 Kullavik IF:4  -  Onsala BK:Vit Malevik 2 3mot3  
258 F14 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK  -  Kärra KIF Ängås 11mot11 2 - 4 
394 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 14:00 IFK Fjärås:Svart  -  GAIS:Svart Ängås 1 5mot5  
395 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 14:00 Askims IK:Röd  -  Näset SK:1 Ängås 2 5mot5  
446 P14 A-8-dels:03 Sön 2021-10-10 14:00 IF Elfsborg:2   -  Holmalunds IF:P07 röd  Rydet 2 11mot11 2 - 1 
447 P14 A-8-dels:04 Sön 2021-10-10 14:00 Trollhättan BOIS:1   -  Masthugget BK  Kaparen 11mot11 0 - 5 
451 P14 B-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK:vit   -  Frillesås FF  Malevik 11mot11 3 - 0 
466 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Balltorp FF:1  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 1 5mot5  
467 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Tölö IF:Tölö 2  -  Onsala BK:2 Kullavik 2 5mot5  
496 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Onsala BK:Gul  -  Tölö IF:Gul Malevik 1 3mot3  
497 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:00 Kullavik IF:5  -  Kullavik IF:3 Malevik 2 3mot3  
346 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 14:10 Onsala BK:Vit  -  Tölö IF:2 Rydet 4 9mot9 liten  
347 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 14:10 Mölnlycke IF  -  Gunnilse IS:1 Rydet 3 9mot9 liten  
498 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 14:30 Tölö IF:Röd  -  Tölö IF:Vit Malevik 1 3mot3  
499 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 14:30 Kullavik IF  -  Kullavik IF:4 Malevik 2 3mot3  
250 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:40 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Onsala BK:3 Ängås 1 5mot5  
251 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 14:40 BK Häcken:Svart  -  Hjuviks AIK:1 Ängås 2 5mot5  
468 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:40 Kullavik IF:Blå  -  IFK Fjärås:Lag 1 Kullavik 1 5mot5  
469 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 14:40 Tölö IF:Tölö 1  -  Hjuviks AIK:1 Kullavik 2 5mot5  
449 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2021-10-10 15:00 Halvorstorps IS:1   -  IF Elfsborg:1  Kaparen 11mot11 1 - 4 
450 P14 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-10-10 15:00 Partille IF FK:P07   -  Masthugget BK  Rydet 2 11mot11 7 - 1 
460 P14 B-semifinal:02 Sön 2021-10-10 15:00 IFK Fjärås   -  Skepplanda BTK  Malevik 11mot11 1 - 2 
500 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 15:00 Hjuviks AIK:Gul  -  Onsala BK:Gul Malevik 1 3mot3  
501 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 15:00 Kullavik IF:3  -  Tölö IF:Gul Malevik 2 3mot3  
5157 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:00 Tölö IF:Grön  -  Lerums IS:Lila Rydet 3 9mot9 liten  
5158 F12 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:00 Torslanda IK:2  -  OBK2 Rydet 4 9mot9 liten  
406 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 15:20 IFK Fjärås:Svart  -  Askims IK:Röd Ängås 1 5mot5  
407 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 15:20 Näset SK:1  -  GAIS:Svart Ängås 2 5mot5  
470 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:20 IFK Fjärås:Lag 2  -  Kullavik IF:Gul Kullavik 1 5mot5  
471 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 15:20 Onsala BK  -  Hjuviks AIK:3 Kullavik 2 5mot5  
502 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 15:30 Onsala BK:Vit  -  Tölö IF:Röd Malevik 1 3mot3  
503 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 15:30 Kullavik IF:4  -  Tölö IF:Vit Malevik 2 3mot3  
324 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 15:50 Onsala BK:Vit  -  Gunnilse IS:1 Rydet 3 9mot9 liten  
325 P12 Grupp 8 Sön 2021-10-10 15:50 Tölö IF:2  -  Mölnlycke IF Rydet 4 9mot9 liten  
244 F14 B-final Sön 2021-10-10 16:00 Kärra KIF   -  IF Böljan Falkenberg  Ängås 11mot11 1 - 2 
400 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  BK Häcken:Svart Ängås 1 5mot5  
401 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Hjuviks AIK:1  -  Onsala BK:3 Ängås 2 5mot5  
452 P14 A-kvartsfinal:03 Sön 2021-10-10 16:00 GAIS:Svart   -  HisingsBacka FC  Kaparen 11mot11 0 - 2 
453 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2021-10-10 16:00 GAIS:Lag 2   -  IF Elfsborg:2  Rydet 2 11mot11 6 - 0 
458 P14 B-semifinal:01 Sön 2021-10-10 16:00 Hovås Billdal IF   -  Onsala BK:vit  Malevik 11mot11 0 - 1 
472 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Balltorp FF:1  -  Tölö IF:Tölö 2 Kullavik 1 5mot5  
473 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Onsala BK:2  -  Hjuviks AIK:2 Kullavik 2 5mot5  
504 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Hjuviks AIK:Gul  -  Kullavik IF:5 Malevik 1 3mot3  
505 P6 Grupp 3 Sön 2021-10-10 16:00 Onsala BK:Gul  -  Kullavik IF:3 Malevik 2 3mot3  
506 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 16:30 Onsala BK:Vit  -  Kullavik IF Malevik 1 3mot3  
507 P6 Grupp 4 Sön 2021-10-10 16:30 Tölö IF:Röd  -  Kullavik IF:4 Malevik 2 3mot3  
412 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 16:40 Näset SK:1  -  IFK Fjärås:Svart Ängås 1 5mot5  
413 P8 Grupp 6 Sön 2021-10-10 16:40 GAIS:Svart  -  Askims IK:Röd Ängås 2 5mot5  
474 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 16:40 Tölö IF:Tölö 1  -  Kullavik IF:Blå Kullavik 1 5mot5  
475 F7 Grupp 1 Sön 2021-10-10 16:40 Hjuviks AIK:1  -  IFK Fjärås:Lag 1 Kullavik 2 5mot5  
245 F14 A-final Sön 2021-10-10 17:00 Kullavik IF   -  Trollhättans FK / Halvorstorps IS  Ängås 11mot11 3 - 0 
455 P14 A-semifinal:01 Sön 2021-10-10 17:00 IF Elfsborg:1   -  Partille IF FK:P07  Kaparen 11mot11 4 - 1 
461 P14 B-final Sön 2021-10-10 17:00 Onsala BK:vit   -  Skepplanda BTK  Malevik 11mot11 0 - 1 
457 P14 A-semifinal:02 Sön 2021-10-10 17:15 HisingsBacka FC   -  GAIS:Lag 2  Rydet 2 11mot11 6 - 4 es 
408 F8 Grupp 3 Sön 2021-10-10 17:20 Hjuviks AIK:1  -  Slottsskogen/Godhem IF:2 Ängås 1 5mot5  
476 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 17:20 Onsala BK  -  IFK Fjärås:Lag 2 Kullavik 1 5mot5  
477 F7 Grupp 2 Sön 2021-10-10 17:20 Hjuviks AIK:3  -  Kullavik IF:Gul Kullavik 2 5mot5  
478 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 18:00 Onsala BK:2  -  Balltorp FF:1 Kullavik 1 5mot5  
479 F7 Grupp 3 Sön 2021-10-10 18:00 Hjuviks AIK:2  -  Tölö IF:Tölö 2 Kullavik 2 5mot5  
459 P14 A-final Sön 2021-10-10 18:30 IF Elfsborg:1   -  HisingsBacka FC  Rydet 2 11mot11 3 - 0 wo