Lidingö Cup 2021

3 till 5 Sep 21

Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Spelhall Resultat
310 P16 Grupp 1 Sön 2021-09-05 08:40 Lidingö SK  -  Rimbo HK Roslagen Gångsätrahallen 9 - 13 
311 P16 Grupp 2 Sön 2021-09-05 09:20 Enköpings HF  -  Täby HBK:2 Gångsätrahallen 7 - 24 
312 P16 A-semifinal:01 Sön 2021-09-05 10:40 Täby HBK:1   -  Enköpings HF  Gångsätrahallen 22 - 12 
313 P16 A-semifinal:02 Sön 2021-09-05 11:20 Täby HBK:2   -  Rimbo HK Roslagen  Gångsätrahallen 24 - 10 
314 P16 B-final Sön 2021-09-05 12:00 Lidingö SK   -  Huddinge HK  Gångsätrahallen 17 - 6 
315 P16 A-final Sön 2021-09-05 12:40 Täby HBK:1   -  Täby HBK:2  Gångsätrahallen 16 - 19 
307 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:40 Huddinge HK  -  Enköpings HF Gångsätrahallen 12 - 14 
306 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Täby HBK:1  -  Lidingö SK Gångsätrahallen 16 - 16 
305 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:20 Enköpings HF  -  Huddinge HK Gångsätrahallen 12 - 10 
303 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:00 Täby HBK:2  -  Enköpings HF Gångsätrahallen 18 - 5 
304 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:40 Rimbo HK Roslagen  -  Lidingö SK Gångsätrahallen 15 - 13 
302 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:20 Täby HBK:1  -  Rimbo HK Roslagen Gångsätrahallen 16 - 15 
300 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Lidingö SK  -  Täby HBK:1 Gångsätrahallen 18 - 19 
301 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:40 Huddinge HK  -  Täby HBK:2 Gångsätrahallen 8 - 32 
102 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 08:40 Tyresö Handboll:röd  -  Uppsala HK Hersby Sporthall 15 - 9 
103 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:40 Jakobsbergs GOIF  -  Haninge handboll:Blå LSK hallen vid Gångsätra 8 - 10 
104 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:20 HK Cliff  -  Skuru IK Handboll LSK hallen vid Gångsätra 9 - 8 
105 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 10:00 Sannadals SK  -  Tyresö Handboll:röd Hersby Sporthall 13 - 20 
106 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:00 Stockholmspolisens IF HF  -  Jakobsbergs GOIF LSK hallen vid Gångsätra 11 - 9 
107 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 10:40 Uppsala HK  -  Skogås HK Hersby Sporthall 8 - 14 
108 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:40 Haninge handboll:Blå  -  Hammarby IF HF:1 LSK hallen vid Gångsätra 6 - 11 
109 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:20 Skuru IK Handboll  -  Haninge handboll:Vit LSK hallen vid Gångsätra 16 - 12 
110 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 12:00 Uppsala HK  -  Sannadals SK Hersby Sporthall 10 - 8 
111 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Haninge handboll:Blå  -  Stockholmspolisens IF HF LSK hallen vid Gångsätra 8 - 8 
112 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 12:40 Skogås HK  -  Tyresö Handboll:röd Hersby Sporthall 13 - 17 
113 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:40 Hammarby IF HF:1  -  Jakobsbergs GOIF LSK hallen vid Gångsätra 19 - 8 
114 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 13:20 Haninge handboll:Vit  -  HK Cliff LSK hallen vid Gångsätra 5 - 18 
115 P12 B-kvartsfinal:04 Sön 2021-09-05 08:00 Sannadals SK   -  Jakobsbergs GOIF  Hersby Sporthall 14 - 13 ef 
116 P12 A-kvartsfinal:02 Sön 2021-09-05 08:00 Tyresö Handboll:röd   -  Skuru IK Handboll  LSK hallen vid Gångsätra 17 - 12 
117 P12 B-semifinal:01 Sön 2021-09-05 08:40 Stockholmspolisens IF HF   -  Uppsala HK  Hersby Sporthall 10 - 9 
118 P12 A-kvartsfinal:04 Sön 2021-09-05 08:40 Skogås HK   -  Haninge handboll:Blå  LSK hallen vid Gångsätra 10 - 11 
119 P12 B-semifinal:02 Sön 2021-09-05 09:20 Haninge handboll:Vit   -  Sannadals SK  Hersby Sporthall 19 - 15 
120 P12 A-semifinal:01 Sön 2021-09-05 09:20 Hammarby IF HF:1   -  Tyresö Handboll:röd  LSK hallen vid Gångsätra 11 - 15 
121 P12 A-semifinal:02 Sön 2021-09-05 10:00 HK Cliff   -  Haninge handboll:Blå  LSK hallen vid Gångsätra 3 - 8 
122 P12 B-final Sön 2021-09-05 10:30 Stockholmspolisens IF HF   -  Haninge handboll:Vit  Hersby Sporthall 23 - 10 
123 P12 A-final Sön 2021-09-05 11:10 Tyresö Handboll:röd   -  Haninge handboll:Blå  LSK hallen vid Gångsätra 13 - 6 
201 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Täby HBK:2  -  Tyresö Handboll:Svart Källängens skolas gymnast  
202 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:30 Skuru IK:Vit  -  IK Bolton:1 Futur Pension Sph (Högsät  
203 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:30 Skuru IK:Grön  -  Hammarby Handboll:Lag 1 Källängens skolas gymnast  
204 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:00 Tyresö Handboll:Gul  -  Täby HBK:1 Futur Pension Sph (Högsät  
205 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:00 IK Bolton:2  -  Hammarby Handboll:Lag 2 Källängens skolas gymnast  
206 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:30 Tyresö Handboll:Röd  -  Årsta AIK HF Futur Pension Sph (Högsät  
207 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:30 Tyresö Handboll:Svart  -  Lidingö SK Källängens skolas gymnast  
208 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:00 IK Bolton:1  -  AIK Handboll Futur Pension Sph (Högsät  
209 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:00 Hammarby Handboll:Lag 1  -  Täby HBK:2 Källängens skolas gymnast  
210 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:30 Täby HBK:1  -  Skuru IK:Vit Futur Pension Sph (Högsät  
211 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:30 Hammarby Handboll:Lag 2  -  Skuru IK:Grön Källängens skolas gymnast  
212 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:00 Årsta AIK HF  -  Tyresö Handboll:Gul Futur Pension Sph (Högsät  
213 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 11:00 Lidingö SK  -  IK Bolton:2 Källängens skolas gymnast  
214 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:30 Skuru IK:Vit  -  Tyresö Handboll:Röd Futur Pension Sph (Högsät  
215 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 11:30 Skuru IK:Grön  -  Tyresö Handboll:Svart Källängens skolas gymnast  
216 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:00 AIK Handboll  -  Tyresö Handboll:Gul Futur Pension Sph (Högsät  
217 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Täby HBK:2  -  IK Bolton:2 Källängens skolas gymnast  
218 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:30 Tyresö Handboll:Röd  -  IK Bolton:1 Futur Pension Sph (Högsät  
219 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:30 Tyresö Handboll:Svart  -  Hammarby Handboll:Lag 1 Källängens skolas gymnast  
220 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 08:00 Täby HBK:1  -  Årsta AIK HF Futur Pension Sph (Högsät  
221 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 08:00 Hammarby Handboll:Lag 2  -  Lidingö SK Källängens skolas gymnast  
222 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 08:30 IK Bolton:1  -  Tyresö Handboll:Gul Futur Pension Sph (Högsät  
223 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 08:30 Hammarby Handboll:Lag 1  -  IK Bolton:2 Källängens skolas gymnast  
224 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 09:00 Täby HBK:1  -  AIK Handboll Futur Pension Sph (Högsät  
225 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 09:00 Hammarby Handboll:Lag 2  -  Täby HBK:2 Källängens skolas gymnast  
226 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 09:30 Skuru IK:Vit  -  Årsta AIK HF Futur Pension Sph (Högsät  
227 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 09:30 Skuru IK:Grön  -  Lidingö SK Källängens skolas gymnast  
228 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 10:00 Tyresö Handboll:Röd  -  Täby HBK:1 Futur Pension Sph (Högsät  
229 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 10:00 Tyresö Handboll:Svart  -  Hammarby Handboll:Lag 2 Källängens skolas gymnast  
230 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 10:30 Årsta AIK HF  -  AIK Handboll Futur Pension Sph (Högsät  
231 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 10:30 Lidingö SK  -  Täby HBK:2 Källängens skolas gymnast  
232 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 11:00 Tyresö Handboll:Gul  -  Skuru IK:Vit Futur Pension Sph (Högsät  
233 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 11:00 IK Bolton:2  -  Skuru IK:Grön Källängens skolas gymnast  
234 P11 Grupp 2 Sön 2021-09-05 11:30 IK Bolton:1  -  Täby HBK:1 Futur Pension Sph (Högsät  
235 P11 Grupp 1 Sön 2021-09-05 11:30 Hammarby Handboll:Lag 1  -  Hammarby Handboll:Lag 2 Källängens skolas gymnast  
309 P16 Grupp 2 Sön 2021-09-05 08:00 Täby HBK:2  -  Huddinge HK Gångsätrahallen 27 - 3 
308 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 13:20 Rimbo HK Roslagen  -  Täby HBK:1 Gångsätrahallen 17 - 18 
100 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 08:00 Sannadals SK  -  Skogås HK Hersby Sporthall 10 - 12 
101 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Stockholmspolisens IF HF  -  Hammarby IF HF:1 LSK hallen vid Gångsätra 5 - 12 
200 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:00 AIK Handboll  -  Tyresö Handboll:Röd Futur Pension Sph (Högsät