Kontakt
Powered by
Hellton Cup 2022 [archived]
Start
Turneringsinfo
Om turneringen >
Inbjudan
Bollstorlek
Tävlingsbestämmelser
Avgifter
Praktisk Information
Boende >
Scandic Winn
Scandic City
Scandic Klarälven
Clarion Hotell Bilan
Gustaf Fröding Hotell
Kontakta oss
Busstider
Buss 1 >
Sundsta-Gjutaren-Sundsta--Färjestad-Fröding
Lördag
Söndag
Buss 2 >
Sundsta-Hultsberg-Tingvallahallarna
Lördag
Söndag
Buss 3 >
Sundsta-Torget-Maribergshallen
Lördag
Söndag
Klara anmälningar
Resultat/Spelpr.
per åldersklass
per Hall
per arena
per dag
Vinnare
Hellton Cup 2022 [archived]
25 till 27 Nov 2022
Matcher på ...
Välj datum
Samtliga
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-27
Välj plan
A-salen
Colorama
Fröding Arena
Färjestad
Gjutaren
Hultsberg
Klubbhuset
Mariebergshallen
Stavdal
Sundsta Sporthall
Matcher
Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
Hall
Arena
Resultat
SMS
5040
Flickor 13
Grupp 4
Fre 2022-11-25
Fre 2022-11-25
18:35
Skåre HK
-
IFK Kristinehamn
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
7 - 14
5041
Flickor 13
Grupp 4
Fre 2022-11-25
Fre 2022-11-25
19:10
IK Baltichov:vit
-
Torslanda HK:Blå
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
12 - 9
18
Flickor 13
Grupp 3
Fre 2022-11-25
Fre 2022-11-25
19:50
Elverum Håndball:1
-
IK Nord
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
21 - 11
24
Flickor 16
Grupp 3
Fre 2022-11-25
Fre 2022-11-25
20:25
Gökstens BK
-
Enköpings HF:Svart
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
17 - 11
5044
Flickor 16
Grupp 2
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
08:00
Enköpings HF:Röd
-
Gresvik/Østsiden:Gru
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
12 - 12
30
Flickor 16
Grupp 4
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
08:35
Strömstad HK:Svart
-
HK Rygge:2
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
12 - 25
150
Pojkar 16
Grupp 4
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
09:10
IFK Nyköping
-
Skogås HK
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
15 - 21
35
Flickor 16
Grupp 4
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
09:45
Skåre HK F16
-
Mölndals HF
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
13 - 7
34
Flickor 16
Grupp 4
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
10:20
RP IF Linköping:Röd
-
HK Rygge:2
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
16 - 25
87
Pojkar 16
Grupp 2
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
10:55
Stenungsunds Handbollsklubb:Röd
-
IFK Hammarö
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
20 - 17
93
Pojkar 16
Grupp 2
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
11:30
Torslanda HK:2
-
Elverum Håndball:2
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
23 - 11
9
Flickor 16
Grupp 2
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
12:40
Gresvik/Østsiden:Gru
-
Hellton/Skåre F15
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
14 - 15
10
Flickor 16
Grupp 2
Lör 2022-11-26
Lör 2022-11-26
13:15
HK Rygge
-
Ale Handboll
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
16 - 15
5036
Flickor 16
B-8-dels:06
Sön 2022-11-27
Sön 2022-11-27
08:00
Strömstad HK:Svart
-
RP IF Linköping:Röd
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
13 - 17
208
Pojkar 16
B-kvartsfinal:01
Sön 2022-11-27
Sön 2022-11-27
08:40
Elverum Håndball:1
-
Elverum Håndball:2
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
20 - 16
218
Pojkar 16
B-kvartsfinal:02
Sön 2022-11-27
Sön 2022-11-27
09:20
Uppsala HK
-
IFK Nyköping
A-salen
Sundsta Bad o Idrottshus
20 - 14