Kampe i ...
Vælg dato
|
Kampe
Kampnr | Række | Pulje | Dato | Tid | hold | Bane | Arena | Resultat | SMS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1100 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | IF Fremad Nørhalne | - | Støvring IF 1 | Bane 1 | |||
1103 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | Vodskov IF 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 1 | |||
1106 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Hals FS (U5) 2 | - | IF Fremad Nørhalne | Bane 1 | |||
1109 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | Hals FS (U5) 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 1 | |||
1112 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Aalborg KFUM 2 | - | Støvring IF 1 | Bane 1 | |||
1115 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 1 | |||
1118 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | IF Fremad Nørhalne | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 1 | |||
1121 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Vodskov IF 2 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 1 | |||
1124 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Støvring IF 1 | - | Hals FS (U5) 2 | Bane 1 | |||
1127 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | Aalborg KFUM 1 | - | Hals FS (U5) 1 | Bane 1 | |||
200 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Svenstrup Godthåb IF 5 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 1 | |||
206 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Svenstrup Godthåb IF 3 | - | Vestbjerg IF - Sort | Bane 1 | |||
211 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | St. Restrup IF 1 | - | Svenstrup Godthåb IF 5 | Bane 1 | |||
217 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | St. Restrup IF 3 | - | Svenstrup Godthåb IF 3 | Bane 1 | |||
222 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 1 | |||
228 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | Aalborg KFUM 1 | - | Vestbjerg IF - Sort | Bane 1 | |||
1200 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Nørresundby FB 1 | - | LKB Gistrup | Bane 1 | |||
234 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Vester Hassing GF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 1 | Bane 1 | |||
240 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Svenstrup Godthåb IF 5 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 1 | |||
1206 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Brønderslev IF 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 1 | |||
249 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Aalborg KFUM 4 | - | St. Restrup IF 1 | Bane 1 | |||
252 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Vestbjerg IF - Sort | - | St. Restrup IF 3 | Bane 1 | |||
1212 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF 2 | - | LKB Gistrup | Bane 1 | |||
1215 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:15 | Brønderslev IF 2 | - | Langholt SK | Bane 1 | |||
1218 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | Nørresundby FB 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 1 | |||
1221 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:45 | Vodskov IF 1 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 1 | |||
1224 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | LKB Gistrup | - | Brønderslev IF 1 | Bane 1 | |||
1227 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:15 | Langholt SK | - | Nibe B | Bane 1 |