KRISTIANSTAD ARENA CUP 2023 [archived]
21 Jan 2023 till 5 Feb 2023Matcher på Arenan E2, 2023-01-29
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Bana | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1132 | P11 lätt | Grupp 1 | 09:00 | Trollenäs IF:Vit | - | Wä IF:Orange | Arenan E2 | X - X |
1136 | P11 lätt | Grupp 3 | 09:15 | LB07 Bunkeflo:Lag 3 | - | IFK Knislinge:2 | Arenan E2 | X - X |
538 | F11/12 | Grupp 1 | 09:30 | SGIF/Lörby:Blå | - | Kristianstads DFF | Arenan E2 | X - X |
1139 | P11 lätt | Grupp 2 | 09:45 | Glumslövs FF | - | Nättraby GoIF | Arenan E2 | X - X |
1141 | P11 lätt | Grupp 3 | 10:00 | Husie IF:Grön | - | LB07 Bunkeflo:Lag 3 | Arenan E2 | X - X |
1145 | P11 lätt | Grupp 2 | 10:15 | Mörrums GoIS FK:vit | - | IFK Knislinge:1 | Arenan E2 | X - X |
554 | F08 | Grupp 1 | 10:30 | Lövestads IF | - | LGM:Blå | Arenan E2 | 0 - 1 |
1147 | P11 lätt | Grupp 3 | 10:45 | LB07 Bunkeflo:Lag 3 | - | Liga06 | Arenan E2 | X - X |
1151 | P11 lätt | Grupp 2 | 11:00 | Nättraby GoIF | - | IFK Knislinge:1 | Arenan E2 | X - X |
566 | F11/12 | Grupp 1 | 11:15 | Tingsryd United FC:svart | - | SGIF/Lörby:Blå | Arenan E2 | X - X |
570 | F11/12 | Grupp 3 | 11:30 | Glumslövs FF | - | SGIF/Lörby:blandat | Arenan E2 | X - X |
574 | F08 | Grupp 1 | 11:45 | Kristianstads DFF:Heja | - | Lövestads IF | Arenan E2 | 1 - 0 |
1155 | P11 lätt | Grupp 1 | 12:00 | IF Limhamn Bunkeflo:L5 | - | Wollsjö AIF | Arenan E2 | X - X |
1157 | P11 lätt | Grupp 1 | 12:15 | Mörrums GoIS FK:blå | - | Wä IF:Orange | Arenan E2 | X - X |
1160 | P11 lätt | Grupp 2 | 12:30 | IFK Knislinge:1 | - | Glumslövs FF | Arenan E2 | X - X |
590 | F11/12 | Grupp 3 | 12:45 | SGIF/Lörby:blandat | - | Blentarps BK | Arenan E2 | X - X |
594 | F08 | Grupp 3 | 13:00 | Hoby GIF:2 | - | Kristianstads DFF:Framåt | Arenan E2 | 1 - 3 |
598 | F08 | Grupp 1 | 13:15 | LGM:Blå | - | Gärsnäs AIS | Arenan E2 | 0 - 0 |
602 | P11 svår | Grupp 1 | 13:30 | Åsums BK:2 | - | IFK Hässleholm:2 | Arenan E2 | X - X |
606 | P11 svår | Grupp 2 | 13:45 | Husie IF:Vit | - | IFK Hässleholm:1 | Arenan E2 | X - X |
610 | F11/12 | Grupp 3 | 14:00 | Nosaby IF:Vit | - | SGIF/Lörby:blandat | Arenan E2 | X - X |
614 | F08 | Grupp 1 | 14:15 | LGM:Blå | - | Kristianstads DFF:Heja | Arenan E2 | 0 - 0 |
618 | P11 svår | Grupp 3 | 14:30 | Hyllie IK:Svart | - | Kulladals FF | Arenan E2 | X - X |
622 | F11/12 | Grupp 2 | 14:45 | Tingsryd United FC:grön | - | Köpingebro IF | Arenan E2 | X - X |
626 | P11 svår | Grupp 1 | 15:00 | IF Limhamn Bunkeflo:L6 | - | Trönninge IF | Arenan E2 | X - X |
630 | P11 svår | Grupp 3 | 15:15 | Kristianstad FC:Orange | - | Hyllie IK:Svart | Arenan E2 | X - X |
634 | F08 | Grupp 1 | 15:30 | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | - | LGM:Blå | Arenan E2 | 1 - 0 |
638 | P11 svår | Grupp 1 | 15:45 | Kristianstad FC:Svart | - | Trönninge IF | Arenan E2 | X - X |
642 | P11 svår | Grupp 2 | 16:00 | Husie IF:Vit | - | LB07 Bunkeflo:Lag 1 | Arenan E2 | X - X |
646 | P11 svår | Grupp 3 | 16:15 | Hyllie IK:Svart | - | Dösjöbro IF:red | Arenan E2 | X - X |
650 | F08 | A-kvartsfinal:02 | 16:30 | LGM:Vit | - | Hoby GIF:1 | Arenan E2 | 0 - 2 |
654 | P11 svår | Grupp 1 | 16:45 | IF Limhamn Bunkeflo:L6 | - | Asarums IF FK:Blåvit | Arenan E2 | X - X |
658 | P11 svår | Grupp 3 | 17:00 | Kvarnby IK:Blå | - | Hyllie IK:Svart | Arenan E2 | X - X |
1178 | P11 lätt | Grupp 4 | 17:15 | Kristianstad FC:Vit | - | Asarum IF/FK:Vit | Arenan E2 | X - X |
666 | F08 | A-semifinal:02 | 17:30 | Dösjöbro IF | - | LGM:Blå | Arenan E2 | 2 - 0 |
668 | P11 svår | Grupp 2 | 17:45 | Hyllie IK:G/S | - | Nättraby GoIF | Arenan E2 | X - X |
1183 | P11 lätt | Grupp 5 | 18:00 | Hyllie IK | - | LB07 Bunkeflo:Lag 2 | Arenan E2 | X - X |
676 | F08 | A-3.e pris | 18:15 | Hoby GIF:1 | - | LGM:Blå | Arenan E2 | 2 - 0 |