KRISTIANSTAD ARENA CUP 2023 [archived]
21 Jan 2023 till 5 Feb 2023Matcher på Arenan E1, 2023-01-29
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Bana | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1131 | P11 lätt | Grupp 1 | 09:00 | Rödeby AIF | - | IF Limhamn Bunkeflo:L5 | Arenan E1 | X - X |
1135 | P11 lätt | Grupp 3 | 09:15 | Liga06 | - | Husie IF:Grön | Arenan E1 | X - X |
537 | F11/12 | Grupp 1 | 09:30 | Borgeby FK:Röd | - | Ljungby IF | Arenan E1 | X - X |
541 | F11/12 | Grupp 1 | 09:45 | Nosaby IF:Blå | - | Tingsryd United FC:svart | Arenan E1 | X - X |
1140 | P11 lätt | Grupp 3 | 10:00 | Kvarnby IK:Röd | - | Liga06 | Arenan E1 | X - X |
1144 | P11 lätt | Grupp 2 | 10:15 | Trollenäs IF:Röd | - | Trönninge IF | Arenan E1 | X - X |
553 | F08 | Grupp 1 | 10:30 | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | - | Kristianstads DFF:Heja | Arenan E1 | 2 - 0 |
557 | F08 | Grupp 3 | 10:45 | Kristianstads DFF:Framåt | - | LB07 Vit | Arenan E1 | 2 - 2 |
1150 | P11 lätt | Grupp 2 | 11:00 | Trönninge IF | - | Mörrums GoIS FK:vit | Arenan E1 | X - X |
565 | F11/12 | Grupp 2 | 11:15 | Glumslövs FF vit | - | Listerby IK | Arenan E1 | X - X |
569 | F11/12 | Grupp 2 | 11:30 | SGIF/Lörby:Svart | - | Tingsryd United FC:grön | Arenan E1 | X - X |
573 | F08 | Grupp 1 | 11:45 | Gärsnäs AIS | - | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | Arenan E1 | 0 - 0 |
577 | F08 | Grupp 3 | 12:00 | Kristianstads DFF:Framåt | - | LGM:Vit | Arenan E1 | 0 - 2 |
581 | F11/12 | Grupp 2 | 12:15 | Köpingebro IF | - | SGIF/Lörby:Svart | Arenan E1 | X - X |
585 | F11/12 | Grupp 1 | 12:30 | SGIF/Lörby:Blå | - | Ljungby IF | Arenan E1 | X - X |
589 | F11/12 | Grupp 3 | 12:45 | Borgeby FK:Vit | - | Nosaby IF:Vit | Arenan E1 | X - X |
593 | F08 | Grupp 2 | 13:00 | Dösjöbro IF | - | Vinslövs IF | Arenan E1 | 4 - 1 |
597 | F08 | Grupp 2 | 13:15 | Hoby GIF:1 | - | Lilla Torg FF | Arenan E1 | 3 - 0 |
1164 | P11 lätt | Grupp 3 | 13:30 | Liga06 | - | IFK Knislinge:2 | Arenan E1 | X - X |
605 | P11 svår | Grupp 1 | 13:45 | Trönninge IF | - | Asarums IF FK:Blåvit | Arenan E1 | X - X |
609 | F11/12 | Grupp 2 | 14:00 | Köpingebro IF | - | Glumslövs FF vit | Arenan E1 | X - X |
613 | F11/12 | Grupp 3 | 14:15 | Borgeby FK:Vit | - | Glumslövs FF | Arenan E1 | X - X |
617 | P11 svår | Grupp 3 | 14:30 | Dösjöbro IF:red | - | Kristianstad FC:Orange | Arenan E1 | X - X |
1168 | P11 lätt | Grupp 5 | 14:45 | Wä IF:Grön | - | Österslövs IS | Arenan E1 | X - X |
625 | P11 svår | Grupp 1 | 15:00 | IFK Hässleholm:2 | - | Kristianstad FC:Svart | Arenan E1 | X - X |
629 | P11 svår | Grupp 3 | 15:15 | Kvarnby IK:Blå | - | Dösjöbro IF:red | Arenan E1 | X - X |
633 | F08 | Grupp 1 | 15:30 | Kristianstads DFF:Heja | - | Gärsnäs AIS | Arenan E1 | 1 - 1 |
1171 | P11 lätt | Grupp 4 | 15:45 | Åsums BK:1 | - | Dösjöbro IF | Arenan E1 | X - X |
641 | P11 svår | Grupp 3 | 16:00 | Kulladals FF | - | Kvarnby IK:Blå | Arenan E1 | X - X |
1173 | P11 lätt | Grupp 5 | 16:15 | Hyllie IK | - | Ideella Fören Ov Helsingborg | Arenan E1 | X - X |
649 | F08 | A-kvartsfinal:03 | 16:30 | Dösjöbro IF | - | Vinslövs IF | Arenan E1 | 4 - 0 |
653 | P11 svår | Grupp 1 | 16:45 | Trönninge IF | - | IFK Hässleholm:2 | Arenan E1 | X - X |
657 | P11 svår | Grupp 3 | 17:00 | Kulladals FF | - | Kristianstad FC:Orange | Arenan E1 | X - X |
1177 | P11 lätt | Grupp 4 | 17:15 | Åsums BK:1 | - | FF Atletiko Malmö | Arenan E1 | X - X |
665 | F08 | A-semifinal:01 | 17:30 | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | - | Hoby GIF:1 | Arenan E1 | 1 - 0 |
667 | P11 svår | Grupp 2 | 17:45 | LB07 Bunkeflo:Lag 1 | - | IFK Hässleholm:1 | Arenan E1 | X - X |
1182 | P11 lätt | Grupp 5 | 18:00 | Asarum IF/FK:Blå | - | Wä IF:Grön | Arenan E1 | X - X |
675 | F08 | A-final | 18:15 | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | - | Dösjöbro IF | Arenan E1 | 2 - 0 |