KRISTIANSTAD ARENA CUP 2023 [archived]
21 Jan 2023 till 5 Feb 2023Matcher på Arenan A-hall, 2023-01-29
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Bana | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1133 | P11 lätt | Grupp 2 | 09:00 | Nättraby GoIF | - | Mörrums GoIS FK:vit | Arenan A-hall | X - X |
1137 | P11 lätt | Grupp 1 | 09:15 | Mörrums GoIS FK:blå | - | Wollsjö AIF | Arenan A-hall | X - X |
539 | F11/12 | Grupp 2 | 09:30 | Tingsryd United FC:grön | - | Glumslövs FF vit | Arenan A-hall | X - X |
543 | F11/12 | Grupp 3 | 09:45 | SGIF/Lörby:blandat | - | Borgeby FK:Vit | Arenan A-hall | X - X |
1142 | P11 lätt | Grupp 1 | 10:00 | Wollsjö AIF | - | Trollenäs IF:Vit | Arenan A-hall | X - X |
1146 | P11 lätt | Grupp 1 | 10:15 | Wä IF:Orange | - | Rödeby AIF | Arenan A-hall | X - X |
555 | F08 | Grupp 2 | 10:30 | Lilla Torg FF | - | Dösjöbro IF | Arenan A-hall | 0 - 4 |
1148 | P11 lätt | Grupp 1 | 10:45 | Trollenäs IF:Vit | - | IF Limhamn Bunkeflo:L5 | Arenan A-hall | X - X |
1152 | P11 lätt | Grupp 1 | 11:00 | Wä IF:Orange | - | Wollsjö AIF | Arenan A-hall | X - X |
567 | F11/12 | Grupp 1 | 11:15 | Kristianstads DFF | - | Borgeby FK:Röd | Arenan A-hall | X - X |
571 | F11/12 | Grupp 1 | 11:30 | Ljungby IF | - | Nosaby IF:Blå | Arenan A-hall | X - X |
575 | F08 | Grupp 2 | 11:45 | Lilla Torg FF | - | Vinslövs IF | Arenan A-hall | 0 - 1 |
1156 | P11 lätt | Grupp 1 | 12:00 | Rödeby AIF | - | Trollenäs IF:Vit | Arenan A-hall | X - X |
1158 | P11 lätt | Grupp 2 | 12:15 | Mörrums GoIS FK:vit | - | Trollenäs IF:Röd | Arenan A-hall | X - X |
1161 | P11 lätt | Grupp 3 | 12:30 | IFK Knislinge:2 | - | Husie IF:Grön | Arenan A-hall | X - X |
591 | F11/12 | Grupp 2 | 12:45 | Listerby IK | - | Tingsryd United FC:grön | Arenan A-hall | X - X |
595 | F08 | Grupp 3 | 13:00 | LB07 Vit | - | LGM:Vit | Arenan A-hall | 0 - 0 |
599 | F08 | Grupp 1 | 13:15 | Lövestads IF | - | IF Limhamn Bunkeflo:Röd | Arenan A-hall | 0 - 3 |
603 | P11 svår | Grupp 1 | 13:30 | Kristianstad FC:Svart | - | IF Limhamn Bunkeflo:L6 | Arenan A-hall | X - X |
607 | F11/12 | Grupp 2 | 13:45 | SGIF/Lörby:Svart | - | Listerby IK | Arenan A-hall | X - X |
611 | F11/12 | Grupp 1 | 14:00 | Ljungby IF | - | Tingsryd United FC:svart | Arenan A-hall | X - X |
615 | F08 | Grupp 1 | 14:15 | Gärsnäs AIS | - | Lövestads IF | Arenan A-hall | 0 - 1 |
1166 | P11 lätt | Grupp 4 | 14:30 | FF Atletiko Malmö | - | Kristianstad FC:Vit | Arenan A-hall | X - X |
623 | F11/12 | Grupp 2 | 14:45 | Glumslövs FF vit | - | SGIF/Lörby:Svart | Arenan A-hall | X - X |
627 | F11/12 | Grupp 3 | 15:00 | Blentarps BK | - | Borgeby FK:Vit | Arenan A-hall | X - X |
631 | P11 svår | Grupp 2 | 15:15 | Nättraby GoIF | - | LB07 Bunkeflo:Lag 1 | Arenan A-hall | X - X |
1169 | P11 lätt | Grupp 5 | 15:30 | Ideella Fören Ov Helsingborg | - | LB07 Bunkeflo:Lag 2 | Arenan A-hall | X - X |
1172 | P11 lätt | Grupp 4 | 15:45 | Asarum IF/FK:Vit | - | FF Atletiko Malmö | Arenan A-hall | X - X |
643 | P11 svår | Grupp 1 | 16:00 | IFK Hässleholm:2 | - | Asarums IF FK:Blåvit | Arenan A-hall | X - X |
1174 | P11 lätt | Grupp 5 | 16:15 | LB07 Bunkeflo:Lag 2 | - | Wä IF:Grön | Arenan A-hall | X - X |
1175 | P11 lätt | Grupp 4 | 16:30 | FF Atletiko Malmö | - | Dösjöbro IF | Arenan A-hall | X - X |
655 | F08 | A-kvartsfinal:04 | 16:45 | Kristianstads DFF:Framåt | - | LGM:Blå | Arenan A-hall | 1 - 2 |
659 | P11 svår | Grupp 2 | 17:00 | Nättraby GoIF | - | Husie IF:Vit | Arenan A-hall | X - X |
1181 | P11 lätt | Grupp 5 | 17:15 | Österslövs IS | - | LB07 Bunkeflo:Lag 2 | Arenan A-hall | X - X |
656 | P11 svår | Grupp 1 | 17:30 | Kristianstad FC:Svart | - | Åsums BK:2 | Arenan A-hall | X - X |
669 | P11 svår | Grupp 3 | 17:45 | Dösjöbro IF:red | - | Kulladals FF | Arenan A-hall | X - X |
1184 | P11 lätt | Grupp 4 | 18:00 | Dösjöbro IF | - | Kristianstad FC:Vit | Arenan A-hall | X - X |
1186 | P11 lätt | Grupp 5 | 18:15 | Ideella Fören Ov Helsingborg | - | Österslövs IS | Arenan A-hall | X - X |